sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

PuraNox

Puranox boğaz spreyi ile horlamanızı engelleyebilirsiniz. Ürün özel tasarlanmış sprey, püskürtme başlığı sayesinde horlama şikayetinden kurtulmanız mümkün. Horlama şikayeti erişkin insanların yaşadığı bir problem olarak karşımızdadır. %45 oranında zaman zaman horlama görülebilmektedir. Bunun %25'i sürekli horlamaktadır. Bu problem en fazla şişman erkeklerde görülmektedir. Bu sorunlara yönelik olarak fazlaca ürün modeli geliştirilmiştir. Bu cihazlar horlama etkisini azaltmamakta hastayı uykudan uyandırmaktadır. Yani tesir ettiği durum tamamen farklıdır ve yanlıştır. Horlama kişinin kontrolü dışında geliştiği için dışarıdan bir yardım ile bu sorunun giderilmesi gerekmektedir.

  • Ağız ve burun arkasındaki hava yolunda darlık oluştuğunda ortaya çıkan gürültü biçiminde ki ses horlamadır. Dilin arkası ve yumuşak damak ve küçük dilin olduğu kısmın genizle birleştiği bölge kendiliğinden daralabilen bir bölgedir. Bunlar birbirleri üstüne geldiğinde solunumla birlikte titreşmekte ve horlama ortaya çıkmaktadır.
  • Horlayan kişilerde; dil ve boğaz kasları gerginliği azalmıştır, boğazdaki dokular aşırı büyüktür, yumuşak damak ve küçük dil aşırı sarkık ve uzundur. Bu gibi sıkıntılardan en az biri kişilerde horlamaya neden olmaktadır. Ayrıca, burun tıkanıklığı kişinin hava almak için genizden aşırı vakum yapmasıyla boğazda kollabe olabilen dokuları hava yoluyla çekmekte ve horlama şikayeti görülmektedir.

Horlamanın nedeni olarak; boğaz arkasındaki yumuşak damağın sarkması, kalınlaşmış yutak (faranjit) ve dilin arka bölgeye sarkması olarak gösterilebilir. Biriken sıvının boğaz arkasında daralmış hava yolunun her nefes alışverişte dokular arasında titreşmesinden kaynaklanan rahatsız edici ses horlama olarak bilinir.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.