x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Povenis
Sırala:

Povenis

Kadınlar için dış görünüş her zaman çok önemlidir. Her kadın vücut güzelliğine dikkat eder, özen gösterir. Kadınlar bazı fiziksel özellikleri konusunda zaman zaman sıkıntı yaşarlar. Mesela göğüs güzelliği, büyüklüğü konusu kadınlar için kırmızı çizgilerden biridir. Kadınlar için göğüslerinin daha büyük, daha sıkı, daha dik ve daha güzel görünmesi, sağlıklı olabilmesi için çeşitli yöntemlere başvururlar. Alternatif yöntemler ararlar ve hatta kimi zaman çeşitli ameliyatlar, bıçak altında operasyonlar bile söz konusu olabilir. Fakat bunlar oldukça zor ve acılı operasyonlardır. Bu durumun farkında olan her kadın acı çekmeden, bıçak altına yatmadan hayal ettikleri sıkı, dik, büyük, güzel ve sağlıklı göğüslere sahip olmak ister. Bu artık çok zor değil.

Povenis Göğüs Bakım Grubu, metabolizmanızın hızıyla orantılı olarak vücudunuza etki eden, göğüs büyütücü, dikleştirici, sıkılaştırıcı, çatlak önleyici ürünler içeren bir bakım grubudur. Bu bakım grubu içinde Povenis Göğüs Ucu Kremi, Povenis Göğüs Büyütücü Krem, Povenis Göğüs Çatlak Kremi bulunur. Düzenli kullanım ve metabolizma hızınıza bağlı olarak kısa veya uzun sürede göğüslerinize istediğiniz görünümü sağlayacaktır. Ürünler hiçbir zaman %100 garanti vermez. Metabolizmanız çok yavaş işliyorsa bu ürünler hiç etki etmeyebilir.

Povenis Ürünleri Hangi Amaçlar İçin Kullanllır?

  • Vücudun yenilenmesi, canlı, parlak görünmesi
  • Göğüslerin güzel görünüme ve hacime bürünmesi, sıkılaşması
  • Cildin gençleşmesi, güzelleşmesi
  • Çatlakların giderilmesi veya önlenmesi
  • Göğüs çevresi ve göğüs uçlarının beslemesi yardımcı olur.

Neden Povenis Ürünleri?

Povenis ürünleri içeriğindeki vitaminlerle cildi besleyen, kullanıcılarının göğüs büyütme, çatlak giderme ve önleme, göğüs sıkılaştırma gibi konularda beklentilerini karşılarken aynı zamanda cilt güzelliğinize de etki eder. Povenis ürünlerinin hiçbir yan etkisi tespit edilmemiştir. Hamilelikte sarkmış göğüsler için de etkilidir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.