x
Pilonol Tamamlayıcı Bakım Seti Jel+Krem

Pilonol Tamamlayıcı Bakım Seti Jel+Krem

Daha fazla Pilonol ürünü
Barkod:
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
80,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Pilonol Tamamlayıcı Bakım Seti Jel + Krem

Kıl dönmesi şikayeti özellikle 15-35 yaş arası bireylerde görülen kuyruk sokumunda kıl, tüy, cilt döküntüsü ve elbise tozu gibi yabancı cisimlerin sonradan kuyruk sokumunda oluşan delik aracılığıyla cilt altına girip yumak oluşturmasıdır. Bu problemin kuyruk sokumunda oluşmasının temel sebebi o bölgedeki cilt yapısının daha yumuşak oluşudur. Doku içine giren yabancı cisimler vücut tarafından bir zarla kapatılarak sinüs haline getirilir ilk zamanlarda fazla sıkıntıya sebep olmayan bu problem ilerleyen zamanlarda daha fazla rahatsız eden bir durum haline dönüşecektir. Genellikle çözüm olarak küçük bir operasyonla alınması durumunda olmasına karşın erken evrede fark edilen sinüs yapısı Pilonol içeriğinde bulunan poli fenol özütleri ile etkili şekilde bakımı yapılarak iyileştirilebilir. Pilonol kıl dönmesi, kıl batığı, hemoroid gibi problemlerde cilde etkili bir bakım sağlayarak iyileşme sürecini hızlandırır.

Pilonol Tamamlayıcı Bakım Seti Jel + Krem Özellikleri

Kıl dönmesi gibi ciddi sıkıntılar oluşturabilecek problemlere etkili çözüm sunan yapısı ile ciltteki akne, kıl batığı, hemoroid gibi problemlerde destek ürün olarak kullanılabilir.
Bitkisel yağ içeriği ile cildi temizlerken cildin yumuşaklığını korumasını sağlar.
Özellikle kuyruk sokumu bölgesinde meydana gelen kıl dönmesi, kıl batması problemlerine etkin çözüm sağlar.
Kuyruk sokumunda ameliyat sonrası ve ya öncesinde ödemi alarak iyileşme sürecine yardımcı olur.
Sorunlu bölgede deri sertleşmesini engeller.
Kıl dönmesi probleminin tekrar oluşmasını engeller.
Sivilce türü tahriş olma problemlerine etkin çözüm sağlar.

Pilonol Tamamlayıcı Bakım Seti Jel + Krem Kullanım Şekli

Gece Dephyto PFT uygulanarak gazlı bezle kapatılan sorunlu bölge sabah kalkıldığında Pilonol Jel ile temizlenir ve ardından Pilonol Krem aynı bölgeye uygulanarak tekrar gazlı bez ile sorunlu bölge kapatılır.

Pilonol Jel ürünü 100 ml’dir.

Pilonol Krem ürünü 100 ml’dir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
HemoClin - HemoClin Sprey HemoClin Sprey 40,00 TL
HemoClin - HemoClin Jel HemoClin Jel 30,00 TL
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.