x
Pilonol L25 Losyon

Pilonol L25 Losyon

Daha fazla Pilonol ürünü
Barkod:
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
219,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Pilonol L25 Losyon

Kıl dönmesi problemi günümüzün en çok şikâyet edilen rahatsızlıklarından biridir.Özellikle gün boyu çalışma hayatında; bilgisayar başında vakit geçiren veya sürekli rahatsız sert bir zeminde oturan kişilerin karşılaştığı, tedavisi oldukça zahmetli olan bir hastalık türüdür. Pilonol L25 losyon, cerrahi operasyona gerek duymadan kıl dönmesi probleminizi çözer. Zaman kaybetmeden, işlerinizi aksatmadan kıl dönmesi sorununuzu Pilonol L25 losyon ile çözebilirsiniz. Üstelik Pilonol L25 losyon kullananların tekrar aynı rahatsızlığı yaşama riskleri yoktur.

Pilonol L25 Losyon özellikleri

Pilonol L25 losyon; hemen hemen bu rahatsızlığı çeken 150?yi geçkin hastada etkisini kanıtlamış ve %85 oranında fayda sağlayarak, başarısını garantilemiştir.
Cilt yüzeyinden, cerrahi operasyona gerek duyulmadan tedavi eden Pilonol L25 losyon, iltihap riski ve yara izini de önler. İltihap, doğal yollarla ciltten atılır, yara izi ise herhangi bir operasyon geçirmediğiniz için kesinlikle oluşmaz. Pilonol L25 losyon kıl dönmesine karşı ameliyatsız tedavi sağlamada sağlık bakanlığı onaylı tek üründür.
Pilonol L25 losyon, difüzyon ile derinin alt katmanlarına işler. Hücreler arasında geçiş sağlayarak, çapraz bağ oluşumunu hızlandırır. Düzenli kullanımda kısa sürede etki sağlar. Ancak kıl dönmesi problemini 2 yıldan fazla çekenler, ancak iki ayda etkili sonuç alabilirler.

Pilonol L25 Losyon İçeriği

Pilonol L25 losyon ürün içeri aşağıdaki gibidir.
Hümik asit 83,22 g, havuç yağı 2 g, jojoba yağı 0,5 g, ylang yağı 0,5 g, çörek otu yağı 1,96 g, polivinilpirolidon 11,82 g.

Pilonol L25 losyon uygulama şekli

Pilonol L25 losyon, yaklaşık bir çay kaşığına eşit gelecek kadar polifenollerden zengin losyon rahatsızlık veren sorunlu alanlara sürülür. Bu bölgelere 2-3 dakika müddetince masaj yapılarak losyonun tamamıyla emilimi sağlanır. Akabinde bu bölge bir gazlı bez ile kapatılarak, bütün gece sabaha kadar bezin bölgede bulunması ağlanır. Pilonol L25 losyon, sabah olduğunda bir gazlı bez yardımıyla pilonol jel ile temizlenir ve pilonol prem ile nemlendirilmesi yapıldıktan sonra yine bir gazlı bez ile kapatılır. Pilonol L25 losyon günlük periyotlarda kullanılarak tedaviye devam edilir.

Pilonol L25 Losyon Uyarılar
Şeker hastalarında ve Pilonol L25 losyon bileşimindeki maddelere bir şekilde hassasiyet oluşan şahısların kullanmaması gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki bu ürün bir ilaç değildir. Pilonol L25 losyonun ortaya koyduğu yararlar geleneksel kullanıma ve de tıbbi literatüre dayanmaktadır. Herhangibir ilacı sürekli alıyorsanız , Pilonol L25 losyon?u kullanmadan önce mutlaka doktorunuza başvurunuz.

 

Pilonol L25 losyonu ürün kategorisi için tıklayınız.

Pilonol L25 losyon hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.