sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Pilonol

Kıl Dönmesine Etkili ve Bitkisel Çözüm sunan Pilonol, BAHEM markası olarak karşımıza çıkıyor. Ürünü tanımadan önce biraz firmadan bahsedebiliriz. BAHEM, 10 yılı aşkın araştırmaları sonucunda geliştirilen doğal, etkin ürünleri üreten ve bunu yaparken de tamamen yerli, Türk Mühendisliği,Tıp ve Eczacılık camialarının ortak başarısı ile gerçekleştirmiş bir markadır. BAHEM doğallık, orjinallik, etkinlik ilkeleri ile dünyada kazan-kazan stratejisi ile hareket eder. İnsanlar yüzyıllardır bitki ve yağların ayrıca iksirlerin iyileştirici ve güzelleştirici özelliklerinden yararlanarak tedavi olmuşlardır. Bu anlayışla yola çıkan BAHEM, doğal ürünler üreterek doğal kozmetik markaları ile sağlıklı bir yaşam için harekete geçmiştir. Doğadan beslenen ürünler doğadaki etken maddelerle insan vücudunun bakım ve güzelliğini hedefler. Yaşamın kaynağından gelen özler her yaştaki cilde canlanma fırsatı sunar. Doğal kozmetik vücut-ruh uyumunu canlandırmaktadır.

Yaşamın kaynağı olan doğa bize sağlıklı ve uzun bir hayat sürebilmek için gereken her şeyi sunar. Bunun farkında olunursa çözüm organik olan doğallık olarak ortaya çıkabilir. BAHEM felsefesine bakıldığında 2010 yılında insanları mutlu edecek ve kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacak "Doğal Yaşam ve Sağlık Ürünleri"ni üretmeye başlamış olduklarını görürüz. İnsanların kendilerini güzel ve sağlıklı hissetmelerine faydalı olabilecek ürünler üreten BAHEM, yatırım aşamasında modern olan laboratuar altyapısı ve ekipmanları ile AR-GE faaliyetlerine önem vermiştir. Ar-ge çalışmaları sonucunda geliştirdiği ürünlerinde "polifenol özütünü" kullanarak özden gelen doğal sağlığı ve güzelliği tüketicilerine sunmuştur.

Pilonol Tamamlayıcı Bakım Setini ürününü biraz daha yakından tanımak istersek; kıl dönmesi şikayetinden kurtulmak için bu ürün setini kullanabilirsiniz. Jel ve krem içerikli bir cilt nemlendiricisidir. İçeriğindeki bitkisel yağlarla cilt nemlenir ve temiz bir cilt elde edilir. Kıl dönmesi problemini tamamen ortadan kaldırır. Aynı zamanda tekrar oluşmasını da engeller. Yaraları iyileştirir. ve ürün vücudu uzun süre nemlendirir. Pilonol Tamamlayıcı Bakım Seti, cildin canlanmasına, güçlenmesine ve daha sağlıklı olmasına destek olmaktadır. Özellikle kuyruk sokumu bölgesine yapılacak olan masaj kan dolaşımını hızlandırır ve sivilce türü sorunların giderilmesinde etkin rol oynar. Pilonol Tamamlayıcı Bakım Seti, cildi yumuşatır ve sert deri oluşumunu önler. Kuyruk sokumu bölgesinde ameliyat öncesi veya sonrası oluşan ödemi masaj aracılığı ile atar. Pilonol Tamamlayıcı Bakım Seti'ni kullanırken; temiz cilde sürülmesine dikkat edilmelidir.

Uygulama gazlı bez ile kapatılan sorunlu bölgeye sabah kalkıldığında bir miktar jel sürülerek su ile köpürtülür. Sonrasında Pilonol Jel ile tekrar temizlenir ve daha sonra Pilonol Krem aynı bölgeye uygulanarak tekrar gazlı bez ile sorunlu bölge kapatılır. Görüldüğü gibi Pilonol Tamamlayıcı Bakım Seti ile kıl dönmesi ile ilgili şikayetler ortadan kalkmakta ve tam bir bakım sağlanmaktadır. Pilonidal kist (kıl dönmesi) şikayetiniz varsa sizde %100 bitkisel olan Pilonol Tamamlayıcı Bakım Seti'ne sahip olabilirsiniz.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.