x
Marka Listesi
Sırala:
1 2
Phytomer
Sırala:
1 2

PHYTOMER

Phytomer, Fransa kökenli bir marka olup, 1972 yılında deniz kozmetiği sektöründe; 104 ana element ve doğal mineralden oluşan deniz suyu ile vitamin, mineral ve amino asitler açısından son derece zengin oldukları bilinen yosun özlerini birleştirerek cilt bakım ürünleri üreterek sektörde yerini almaya başlamıştır.
 
Güzellik ürünleri bütünsel bir yaklaşım alarak, klinik deneyler ve araştırmalar sonucu tedavileri bilimsel ilerleme ve tüm cilt tipleri için rahatlatıcı, yatıştırıcı ve onarıcı ürünler için denizden elde edilen doğal malzemelerle yenilikçi teknolojileri birleştirir. Gelişmiş deniz cilt bakımı teknolojisi sağlıklı bir cilt için cildin doğal güzelleştirici fonksiyonlarını çoğaltır.
 
3 kuşaktır, etkili güzellik ve cilt bakımı için deniz mineralleri ve yosun özlerini içeren eşsiz, yüksek kaliteli ürünler üretmekte olan ve dünya çapına pazarlamakta olan ve kurucusunun oğlu tarafından yönetilen bağımsız bir aile şirketi olan Phytomer, Fransa’nın kuzeybatısında yer alan Bretonya’da kurulmuştur.
 
200’e yakın çalışanı olan şirket, Mont-Saint Michel koyunda, yüksek deniz biyoteknolojisi ile üretim ile ilgili araştırma ve geliştirme ekipleri ve klinik deneyler  ile daha etkili, daha çevre dostu deniz ürünleri üretmek üzere bilimsel araştırmalarına devam etmektedir.

Phytomer Ürünleri

Ürünlerin üretim aşamasından itibaren satışa sunulacağı ana kadar olan süreçte kalite ilkesini edinen marka her aşamada kalite kontrol işlemi gerçekleştirmekte ve ürünlerini piyasaya sunmadan önce 20-25 kişilik gruplarda klinik deneyler yapmaktadır. 
 
Ar-Ge laboratuarı, bilim adamlarından oluşan bir ekiple, cilt biyolojisi ve hücre kültürü uzmanları, aktif bileşenlerin nesil üzerinde çalışmalarına etmektedir.
 

2012 yılında ISO22716 sertifikası ile ödüllendirilerek dünyadaki ilk dermokozmetik markalarından biri olmuştur. Phytomer ürünleri ve tedavilerin etkinliği sistematik bilimsel bağımsız laboratuvarlar tarafından kanıtlanmıştır. Dünyada satış 10 binden fazla noktada markanın varlığı, ürünlerin kalitesinin bir kanıtıdır.

Devamını Göster

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.