sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%30
%30
164,00 TL
114,80 TL
%30
Kargo
Bedava
%30
379,00 TL
265,30 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
349,00 TL
244,30 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
464,00 TL
324,80 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
534,00 TL
373,80 TL
Kargo
Bedava
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Phyto Serum

Phyto; 1967 yılında Patrick Ales tarafından kurulmuştur. Saçların doğal güzelliğinize öne çıkardığını düşünen Ales, saç bakımınızın en etkili şekilde gerçekleşmesi için özel ürünler geliştirmeyi amaç edinmiştir. Saçların sağlıklı olması için gücünü doğadan alması gerektiğine inanan marka, bitkisel bilim ile saçlarınızın dostu olmaya çalışmaktadır. 40 yıldan fazladır sektörde varlığını sürdüren Phyto; yüksek performanslı ürünleriyle saçlarınızın canlı ve sağlıklı olması için çabalamaktadır.

Phyto; kurulduğu ilk günden beri bitkisel özlerin yenilenebilir kaynakları üzerine çalışmaktadır. Doğaya saygı prensibiyle ürünlerini geliştiren marka, doğaya ve hayvanlara zarar vermemeye önem vermektedir. Bu nedenle paketlerinin çevre kirliliğini azaltmaya yönelik olmasına özen gösterir ve her kesilen ağacın yenisini diktiğini belirtmektedir.  Phyto; saç bakımında ihtiyaç duyabileceğiniz her bir ürünü geliştiremeye özen göstermektedir. İnce telli saçların bakımından kepekli saçların bakımına kadar birçok saç problemine çözüm niteliğinde ürünleri bulunmaktadır. Şampuanlar, bakım kremleri, serumlar, maskeler ile saçlarınızı desteklemeye çalışır.

Şampuan; saçlarınızın nazik bir şekilde arınmasına ve saçlarınızın beslenmesine yardım eder. Saç bakım kremleri, saçlarınızın uçlarında meydana gelen hasarların giderilmesine yardım ederken saç maskeleri daha yoğun bakımlar ile saçlarınızın ihtiyacı olan desteği sağlamaya çalışır. Saç bakım süreçlerinde bu aşamalar herkes için rutin olsa da saç bakımında en etkili ürünlerden bir serumlardır. Serumlar yapıları gereği yoğun ürünlerdir ve saçlarınıza yoğun bakım yapma imkanını size sunar. Bu sayede de saçlarınızın desteklenmesini arttırmaya yardımcı olur. Phyto saç serumları, özel olarak geliştirilen formülleri ile saçlarınızın kısa sürede canlı, parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardım eder.

Saç tipiniz ya da saçlarınızdaki sorun hangi ürünü seçeceğiniz konusunda size yol göstermektedir. Saç dökülmesi sorunu yaşayan kişiler için özel olarak geliştirilen Phyto Phytologist 15 Dökülme Karşıtı Serum; saç dökülmesi sorunu yaşayan kişiler için uygundur. Formülünde yer alan Çin Tekkesi, Kakao, Hint Kantaron Özü, Shiitake ve esansiyel yağ asitleri saçlarınızın yoğun bir şekilde beslenmesine yardım ederken saç dökülmesi sorunuyla da başa çıkmanıza destek olur. %99 bitkisel bir içerikle geliştirilmiş ürün saçlarınızda herhangi bir hasara neden olmaz. Saç dökülmesini engellemenin yanı sıra saçlarınızın hacimli ve dolgun bir görünüm kazanmasına da yardım eder. Saçlarınızın kısa sürede daha canlı bir görünüm yakalaması için çabalar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı