x
-%25
Phyto Phytologist 15 Anti-Hairloss Serum - Dökülme Karşıtı Serum 12 Adet

Phyto Phytologist 15 Anti-Hairloss Serum - Dökülme Karşıtı Serum 12 Adet

Daha fazla Phyto ürünü
Barkod: 3338221000514
- ,
5/ 5
Bir arkadaşımın önerisi ile kullandığım ve bundan sonra ki periyotta kullanmayı kesmeyeceğim, herkese önereceğim bir serum..
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
395,00 TL
296,25 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Phyto
Ürün Serisi : Saç Serumları
Boyut : 12*3,5 ml
Güncelleme Tarihi : 21.02.2017 - Salı
Özet Bilgi : İçeriğindeki esansiyel yağ özleriyle saçlarınızı derinlemesine beslemenize yardımcı olmak için geliştirilen Phyto Dökülme Karşıtı Serum saçlarını güçlendirerek dökülme ve kopmaları önler.
Phyto Phytologist 15 Dökülme Karşıtı Serum 12 Adet

Saç dökülmesine karşı etkili bakım gerçekleştiren saç serumu tamamen doğal kaynaklıdır. İçeriğindeki bileşenleri ile saçlardaki bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir. Çin Tekkesi, Kakao, Hint Kantaron Özü, Shiitake ve esansiyel yağ asitleri ile zenginleştirilmiş formülü ile %99 bitkisel ve doğal içeriklidir.

Phytologist 15,4 ana aktif içeriğin sinerjik aksiyonu sayesinde dökülmeleri önleyici bakım gerçekleştirir. Bileşenlerinden olan kakao özü saç dökülmelerini yavaşlatır. Hint kantaronu pre adipositleri ve büyüme faktörlerini uyarmaya, yeni saç büyümelerini desteklemeye yardımcı olur. Saçların daha hacimli ve güçlü olmasına imkan tanır. Phyto Phytologist 15 içeriğindeki bileşenleri ile saçların sağlıklı büyümesine destek olur. Saçların yaşam sürelerini uzatır.

Phyto Phytologist 15 Dökülme Karşıtı Serum 12 Adet Özellikleri:

İçerdiği bileşenleri sayesinde saçların saha sağlıklı büyümesine destek olur. Etkili ürün yardımı ile saç serumu dökülmelere karşı önleyici bakım sunar. Doğal içerikli yapısı ile saçların büyümesine destek olur. Hacimli ve güçlü saçlar geliştiren bakım serumusaçın yaşam süresini uzatır. Saçları besler ve nemlendirici bakım uygular. Saç derisinin pH değerine uygun olan ürün saçlarda tahriş ve kızarıklıklara neden olmaz. Saçlarda meydana gelebilecek yıpranmaları ve zayıflıkları önler. Saçlara bariyer geliştirir ve koruyucu önlem alır. Saçların yaşam sürelerinin uzamasına destek olur. Bitkisel içerikli doğal ürünle sağlıklı büyüyen saç gelişimi sağlanır.

Saça Etkisi: Saç dökülmelerini önler ve daha sağlıklı saç oluşumuna destek olur. Doğal içerikli ürün saçların beslenmesini ve gelişmesini sağlar. Hacimli ve güçlü saçlar geliştiren bakım serumu yardımı ile saçlar canlı ve sağlıklı olur. Saçalrın yaşam sürelerini uzatır ve doğal içeriği sayesinde güçlü saç gelişimini destekler.

Uygulanan Bölge: Dökülmüş ve zayıf saç yüzeyine uygulanan serum tüm saç tiplerinin kullanabileceği bir üründür.

Kullanım Şekli: Ürün şampuanlama sonrasında nemli saça uygulanır. Saçlı deriye uygulamak için ağızlık kaullanmak gerekir. Ürünü hafifçe masaj yaparak uygulamak ve tüm saça nüfuz etmesini sağlamak gerekir. Durulama gerçekleştirmeye gerek yoktur.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Etkili saç serumu haftada 3 kez kullanılır. 12 tüp 1 ay süresince kullanılır. Önerilen kullanım süresi 3 aydır. Ürün 12x3.5 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göze teması halinde ılık su ile yıkayınız.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.