x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Petal Fresh
Sırala:

Petal Fresh

Petal Fresh saç markası alanında uzman, yılların verdiği birikimle sağlıklı, canlı, kaliteli saçları garantiler. İçerdiği doğal ürünlerle saç bakımında doğal güzelliği hedefler. Ürünleri organik olup sert olmayan kimyasallarla beslenme yapar. Paraben içermeyen malzemeleri ile dermatolojik olarak test edilmiştir. Petal Fresh ürün yelpazesinin sunduğu ürünlerde sağlıklı, doğal bakıma rastlamak mümkündür. Ürün çeşitleri arasında saf içerikli, botanik ve saçı kurtarmaya yönelik ürünler bulunmaktadır. Kozmetik pazarında çevre dostu olan ve ihtiyaçları belirleyen marka 2000'li yıllarda kurulmuştur.

Geliştirdiği yüksek performanslı saç bakım ürünlerini geliştirmiş olduğu formüllerle doğal kaynaklı olarak piyasaya sunmuştur. Petal Fresh, 2005 yılında Bio Creative Labs standartlarını benimseyerek yüksek kalitede sağlıklı ürünler geliştirmiştir. Ürünlerinde iyileşmeler gerçekleştirmiştir. Bio Creative Labs Güzellik uzmanları Petal Fresh ürünlerinde bulunan tüm parabenler ve yapay renklendiricileri kaldırarak sertifikalı organik maddeler eklemiştir.

Sonuçta vücut bakımı ihtiyaçlarını güvenli, çevre dostu ve bitkisel olarak sunmuştur. Petal Fresh ürün kategorilerine baktığımızda, Petal Fresh Vücut Bakımı, Yüz Bakımı, Saç Bakımı seçeneklerini görmüş oluyoruz.  Petal Fresh en önemli özelliği içerdiği bitkisel özlerle saç bakımını gerçekleştirmesidir. Ürünleri %100 doğal ve organiktir.

Petal Fresh Ürünleri

Petal Fresh Organics Lemon Grass Shampoo Organik Limon Otu Şampuanı: içeriğindeki limon özü otu ve diğer organik bileşenlerle saçı ve saç derisini temizler saça daha dayanıklı, sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırır.

Petal Fresh Organics Rosemary Shampoo Organik Biberiye Şampuanı: içeriğindeki organik çay ağacı ve diğer organik bileşenleri sayesinde saç ve saç derisini canlandırır. Doğal bir antiseptik olan çay ağacı saç dökülmelerine ve saç derisi hastalıklarına iyi gelmektedir. Ayrıca kuru ve hasarlı saçları da onarır ve sağlıklı bakım yapar.

Petal Fresh Organics Lavender Shampoo Organik Lavanta Şampuanı: yağlı saçlara sahip olanlar için kullanılır. Kullanılan bu ürün içeriğinde limon otu özütü ve diğer organik maddeler bulunur. Bu maddeler sayesinde saç ve saç derisinin temizlenmesi sağlanır ve saçlar arındırılır. Saç ve saç derisinin yağ miktarı kontrolü sağlanarak yağlanmanın önüne geçilir ve saçlar uzun süre bozulmaz.

Petal Fresh Organics Tea Tree Shampoo Organik Çay Ağacı Şampuanı: içeriğindeki organik çay ağacı yağı ve diğer organik bileşenler sayesinde saç ve saç derisi canlanır. Doğal bir antiseptiktir. Saç dökülmelerine ve saç derisi hastalıklarına neden olan bakterilerin ölmesine yardımcı olur. Kuru, hasarlı olan saçları onarır ve parlak bir görünüm kazandırır.

Petal Fresh Organics Tea Tree Conditioner Organik Çay Ağacı Saç Bakım Kremi: içeriğindeki çay ağacı yağı ve diğer organik bileşenleri ile saç ve saç derisini canlandırır. Doğal antiseptik olan çay ağacı yağı saç dökülmesine ve saçlı deri hastalıklarına neden olan bakterileri öldürür. Kuru, hasarlı saçları onarır. Sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırır. Petal Fresh bitkisel saç bakım uzmanıdır. Her türlü saça yönelik olarak geliştirdiği ürünleri ile tam bakım sağlar.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.