sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%10
Kargo
Bedava
%10
503,00 TL
452,70 TL
Kargo
Bedava
%10
Kargo
Bedava
%10
1.685,00 TL
1.516,50 TL
%10
Kargo
Bedava
%10
798,00 TL
718,20 TL
Kargo
Bedava
%10
Kargo
Bedava
%10
918,00 TL
826,20 TL
Kargo
Bedava
%10
Kargo
Bedava
%10
1.019,00 TL
917,10 TL
Kargo
Bedava
%10
Kargo
Bedava
%10
609,00 TL
548,10 TL
Kargo
Bedava
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Perricone Göz Kremi

Dermatoloji alanında tanınan biri olan Dr. NicholasPerricone tarafından kurulan Perricona MD, geliştirdiği etkili ürünleriyle sektörde dikkat çeken bir markadır. Dr. NicholasPerricone; "Ebeveynlerimiz gibi yaşlanmak zorunda değiliz; ilerleyen yaşlarımızda bile canlı ve sağlıklı görünebiliriz. Yaşlanma sürecini uzakta tutmak için tek yol estetik operasyonlar değildir." demiştir. Bu sözü onun ve markasının güçlü yanını oldukça ortaya çıkarmaktadır. Perricona MD; tüm ürünlerini kalite ve güven üzerine geliştirmektedir. Gerçekten cildinizde etkili sonuçlar yaratacağına inanmadığı ürünleri piyasaya çıkarmaz. Markanın bu güçlü vizyonu Hollywood yıldızlarının da bir numaralı tercihlerinden biri olmasını sağlamıştır. Bunun yanı sıra marka birçok prestijli ödüle sahiptir.

Perricone MD; cilt bakımında ihtiyacınız olabilecek her bir adımı düşünür. Cilt temizleyicileri, tonikler ve peelingler, nemlendiricilerin yanı sıra göz bakım ürünleri, anti-aging bakımı, maskeler, leke ve ton eşitsizlikleri için ürünler de geliştirmektedir. Cilt bakımı ürünlerinin yanı sıra oldukça etkili makyaj ürünleri de bulunmaktadır. Göz çevresi cildimizin en hassas ve ince yapıdaki bölgesidir. Bu nedenle yüz bölgesinde en erken yaşlanma belirtilerinin gözlendiği bölge göz çevresidir. Göz bölgesinin hassas ve ince yapıda olması, mimikler, stres gibi nedenler bu bölgede ince çizgi ve kırışıklık gibi durumların daha erken başlamasına yol açabilir. Bu nedenle 25 yaşının üstündeki kişilerin göz çevresi bakımı ürünlerini kullanmaya başlayarak bu bölgenin kuvvetlenmesine destek olması uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Perricone MD; göz çevresi bakımına destek olmak için ürünler geliştirmektedir. Bu ürünler ile göz çevresinin yaşlanma belirtilerinden korunmasına yardım eder ve bölgenin savunmasını arttırmaya destek verir. Özel olarak geliştirdiği formülleri ile göz çevresindeki sadece kazayağı ve kırışıklıklara değil yorgunluk belirtileriyle de savaşmanıza yardım eder. Bölgenin sıkılaşması için çabalar. Torbalanma, mor görünümdeki halkalar gibi durumların giderilmesine destek verir. Göz bölgesinde meydana gelen hasarlar sizin daha yorgun ve daha yaşlı bir görünüm elde etmenize neden olabilir. Perricone MD göz kremi ürünleri ile dinamik, genç ve canlı bir görünüm kazanmanız için yardım eder. Perricone Md, göz çevresi bakım ürünlerinin etkilerini en iyi şekilde gösterebilmesi için düzenli olarak kullanılması gerekmektedir. Düzenli kullanımda bölgenin en iyi görünümünü kazanmasına yardım eder.
Sitemizden Perricone MD göz çevresi bakımı ürünlerini detaylı olarak inceleyebilir ve online satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı