x
sadsad x
asdasd
-%40
Perricone MD Cold Plasma Sub-D 59 ml

Perricone MD Cold Plasma Sub-D 59 ml

Daha fazla Perricone MD ürünü
Barkod: 651473531500
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
1.383,00 TL
829,80 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Perricone MD
Ürün Serisi : Anti Aging ve Kırışıklık
Boyut : 59 ml
Güncelleme Tarihi : 15.01.2019 - Salı
Özet Bilgi : Boyun bölgemiz kırışık ve sarkmalara en açık bölgelerimizden biridir. Perricone MD Sıkılaştırıcı Boyun Kremi bu bölgeyi en etkili şekilde toparlayarak sıkılaşmasına ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
Perricone MD Cold Plasma Sub-D 

Yaşımız ilerledikçe boyun bölgemizde oluşan sarkmalar, çatlamalar görüntümüzü en çok etkileyen gelişmelerdir. Boyun bölgesinde oluşan bu görüntü yaşlılık hissini arttırır ve estetik olmayan bir görünüme ulaşmamıza neden olur. Perricone MD Cold Plasma Sub-D Sıkılaştırıcı Boyun Kremi boyun çevresinde oluşması muhtemel bu görüntüyü engellemeye yardımcı yada oluşmuş bu görüntüyü sıkılaştırmaya yardımcı olabilecek bir üründür. 
Boyun altı bölgemiz ilk bakışta görüntümüz için oldukça önemli bir bölgedir. Yumuşak bir deri olması bu bölgenin bakımında daha özenli olmamızı gerekli kılıyor. Güzel bir kokusu olan ürün parfüm içermez, doğal maddelerle zenginleştirilmiştir. Genç bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olacaktır.


Perricone MD Cold Plasma Sub-D Özellikleri

  Vücuda Etkisi: Ürünümüz, boyun çevresinde hoşlanmadığımız sarkmalar, yarıklar, çizikler, kırışmaları engelleyici ve düzeltmeye yardımcı etkide bulunur. Göğüs üstü bölgenize de sürmeniz durumunda etki edecektir. Vücudunuzun yeterli düzeyde nemlenmesi ve beslenmesine katkı sağlar. Sarkık görüntüden uzaklaşmak için size yardımcı olacaktır. Perricone MD ColdPlasmaSub-D Sıkılaştırıcı Boyun Kremi vücudunuza uyguladığınızda sürülen bölgede hafif bir karıncalanma olması normal bir gelişmedir. Ayrıca Perricone MD Kırışık Etkili Bakım Kremi ile beraber kullanabilirsiniz.
   Uygulanan Bölge: Boyun bölgesine ve göğüs üstüne doğru uygulayın.
    Kullanım Şekli: Uygulamak istediğiniz bölgeyi temizledikten sonra iyice kuruttuğunuzdan emin olun. Ardından hafifçe dikey hareketler şeklinde masaj eşliğinde uygulayınız. Bastırmadan vücudunuzu ovalayınız. Tüm yüzeye yaydığınızdan emin olun. Kremi boynunuza sürdükten sonra vücudunuzun su ile temasını engelleyiniz. Bir süre kuruyana kadar fazla hareket etmeden bekleyin. 

    Kullanım Miktarı ve Zamanı: Vücudunuzun emebileceği miktarda kullanmanızı öneriyoruz. Tüm yüzeyi kapsayacak kadar kullanabilirsiniz. Fazla nemli bırakmayacak miktarda 2 bezelye tanesi büyüklüğünde kullanabilirsiniz. İki hafta boyunca her akşam ilgili bölgeye uyguladığınızda vücudunuzda ilerlemeyi fark edeceksiniz.
    KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

    Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

    Benzer Ürünler
    Yukarı Çık
    Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
    T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.