sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%10
Kargo
Bedava
%10
1.073,00 TL
965,70 TL
Kargo
Bedava
%10
Kargo
Bedava
%10
1.019,00 TL
917,10 TL
Kargo
Bedava
%10
Kargo
Bedava
%10
1.505,00 TL
1.354,50 TL
%10
Kargo
Bedava
%10
1.383,00 TL
1.244,70 TL
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Perricone MD Cold Plasma

Perricone MD, Dr. Nicholas Perricone tarafından kurulmuştur. Dermatoloji alanında tanınan biri olan Dr. Nicholas Perricone; "Ebeveynlerimiz gibi yaşlanmak zorunda değiliz; ilerleyen yaşlarımızda bile canlı ve sağlıklı görünebiliriz. Yaşlanma sürecini uzakta tutmak için tek yol estetik operasyonlar değildir." demiştir. Bu da onun cilt bakıma sürecine farklı ve iddialı yaklaştığının göstergesidir. Dr. Nicholas Perricone’un bu güçlü vizyonu ile kurulan marka özellikle anti-aging bakımı için sunduğu ürünler ile dikkat çekmektedir. Markanın güçlü olduğunun bir diğer göstergesi iseHollywood yıldızlarının da bir numaralı tercihlerinden biri olmasıdır.

Perricone MD Cold Plasma; anti-aging bakım sunan güçlü seridir. Doğal bir süreç olan yaşlanma, cilt yüzeyinde ince çizgi, kırışıklık gibi istenmeyen durumlara neden olmaktadır. Anti-aging bakım ürünleri cildi sıkılaştırmaya destek olarak bu belirtilere karşı savaşmaya yardım eder. Perricone MD; sunduğu bu anti-aging bakım ile cildiniz için gerekli olan tüm önlemleri almanıza destek verir. Yüz, göz, boyun, göğüs ve kol bölgesinde kullanıma uygun ürünler sunan seri, kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde etmeniz için çabalar. Cildi nemlendirmeye, onarmaya, toparlamaya yardım ederek en iyi görünümünüzü elde etmeniz için destek verir.

Perricone MD Cold Plasma Body Vücut ve Dekolte Sıkılaştırıcı Nemlendirici Losyon; cildinizi nemlendirmeye yardımcı olurken sıkılaştırıcı etki de sunar. Bu sayede cildinizin toparlanmasına destek verir.

Perricone MD Cold Plasma Eye Çok Fonksiyonlu Göz Çevresi Serumu; göz çevresi bakımı için geliştirilmiş bir üründür. Yaşlanma belirtileri sıklıkla ilk olarak göz çevresinde belirir. Bu bölgede oluşan ince çizgi ve kırışıklıkların giderilmesine yardım eden ürün aynı zamanda göz çevresinde meydana gelen mor görünümdeki halkaların da giderilmesine destek verir. Bölgenin ferahlamasına ve rahatlamasına destek olur.
Perricone MD Cold Plasma Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi; cildi nemlendirmenin yanı sıra cildin yenilenme sürecine de destek verir. Bu sayede cilt yüzeyinde meydana gelen kusurların giderilmesine yardım ederek cildinizin canlı ve sağlıklı bir görünüm elde etmesi için çabalar. Cilt yüzeyinde meydana gelen güneş izleri, akne izleri gibi sorunların da giderilmesine yardım eder.

Perricone MD Cold Plasma Sub-D; boyun bölgesi için geliştirilmiş bir üründür. Bu bölgede meydana gelen sarkma, çatlama gibi sorunların giderilmesine destek olur. Genç bir görünüm yakalamanız için çabalar. Göğüs üstü bölgesinde de kullanıma uygundur.
Perricone MD Cold Plasma ürünlerinin etkilerini gösterebilmeleri için düzenli olarak kullanmak çok önemlidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı