x
sadsad x
asdasd
-%40
Perricone MD Citrus Facial Wash 177 ml Ferahlatıcı Temizleyici

Perricone MD Citrus Facial Wash 177 ml Ferahlatıcı Temizleyici

Daha fazla Perricone MD ürünü
Barkod: 651473522102
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
431,00 TL
258,60 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Perricone MD
Ürün Serisi : Temizleyiciler ve Tonikler
Boyut : 177 ml
Güncelleme Tarihi : 15.01.2019 - Salı
Özet Bilgi : Perricone MD Ferahlatıcı Temizleyici yanma ya da gerginleştirme gibi etkilere neden olmaksızın temizleme ve ferahlama sağlar. Gözeneklerin açılmasına destek olarak sağlıklı bir görünüm sunar. Vücudunuzun nem ve yağ oranını dengelemesine yardımcı olur.
Perricone MD Citrus Facial Wash Ferahlatıcı Temizleyici 

Perricone MD Citrus Facial Wash Ferahlatıcı Temizleyici vücudunuzda akne, gözenek açıklığı, uçuk gibi görüntüye tedavi sağlar.

Yüzünüzü ferahlatıcı bir etkisi vardır. Yanma gerginleştirme gibi etkileri olmaz. Antioksidan madde içerdiği için vücudunuzun korunmasına yardımcı olur, zararlı kimyasallar içermez. Dr. Perricone Rx2 reçetesini yaşlılığın erken belirtilerini onarabilmek amacıyla Alfa Lipoik Asit, DMAE ve Vitamin C Ester içerikleri ile formüle etmiştir. Vitamin C Ester, DMAE içerir.

Perricone MD Citrus Facial Wash Ferahlatıcı Temizleyici Özellikleri

Vücuda Etkisi: Perricone MD Citrus Facial Wash Ferahlatıcı Temizleyici makyaj dahil ciltteki tüm kalıntıları temizler. Normalden karmaya dönük ve yağlı ciltlere uygundur. Cildi besler, yatıştırır ve arındırır. Cildinizdeki doğal ışıltıyı ortaya çıkarırken dokuyu da geliştirir. Vücudunuz da aşırı yağlanma görülüyorsa bu ürün sizin vücudunuzun nem ve yağ oranınızı dengeleyecektir.

Uygulanan Bölge: Perricone MD Citrus Facial Wash Ferahlatıcı Temizleyici'yi yüzünüzün tamamına kullanabilirsiniz. Gözünüzün içine ve ağzınızla temasını engellemenizi öneririz.

Kullanım Şekli: Perricone MD Citrus Facial Wash Ferahlatıcı Temizleyici'yi ıslattığınız yüzünüze tüm cildi kapsayacak şekilde sürünüz. Ardından hassa bölgeleri ovalayarak iyice yedirmeniz faydalı olacaktır. Bir süre yüzünüzü ovaladıktan sonra tercihen ılık bir suyla, yoğun şekilde temizlemenizi öneririz. Ardından yüzünüzü kurutun.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günde iki defa akşam uyumadan ve sabah uyandıktan sonra yüz yıkama sırasında kullanabilirsiniz. Ürün tükenene kadar kullanmanız farkı hissetmenize yardımcı olacaktır. 

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.