sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%10
Kargo
Bedava
%10
431,00 TL
387,90 TL
Kargo
Bedava
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Perricone MD Blue Plasma

Perricone MD, dermatoloji alanında tanınan biri olan Dr. Nicholas Perricone tarafından kurulmuş bir markadır. Hollywood yıldızlarının da bir numaralı tercihlerinden biri olan marka, özellikle anti-aging bakımı için sunduğu ürünler ile dikkat çekmektedir. Cilt sağlığı için güvenilir ürünler geliştirmeyi amaç edinmiştir. Bu nedenle tüm ürünlerini güçlü formüller ile geliştiren bir markadır. Bu da markanın birçok prestijli ödüle sahip olmasını sağlamıştır. Cilt bakımı kategorisinde; cilt temizleyicileri, tonik ve peelingler, nemlendiriciler, göz bakım ürünleri, anti-aging bakımı, maskeler, leke ve ton eşitsizlikleri için ürünler geliştirmektedir. Bunların yanı sıra makyaj uygulamaları için de ürünleri bulunmaktadır.

Perricone MD Blue Plasma; cildin günlük temizliğine destek veren bir üründür. Günlük peeling olarak geçen bu ürün, cildin ölü hücrelerden arınmasına yardım eder. Cilde her gün peeling uygulamak yanlış gibi görünebilmektedir. Ancak bu ürün özel olarak geliştirilen formülü ile asidik değildir. Bu nedenle diğer peelingler gibi cildinizde bir yan etkiye neden olmaz. Formülünde yer alan güçlü bileşenler ile cilt yüzeyinde 3 önemli etki gösterir. İlki; cildi ölü hücrelerden arındırmaya yardımcı olmasıdır. İkincisi; ölü hücrelerden cildinizi arındırarak cildin hava almasına destek verir. Üçüncü etkisi ise; cildin nemini geri kazanmasına yardımcı olmasıdır. Hassas cilt tipleri de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilen bu ürün, cilt yüzeyinde meydana gelen kızarıklık gibi durumların giderilmesine destek verir. Bunun yanı sıra cildin canlı, parlak, ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardım eder. Partikül içermez ve sıvı yapıdadır. Formülünde yer alan bakır ürüne mavi bir renk vermektedir. Bu sayede cildin temizlenmesinin yanı sıra cildin yenilenmesine de destek verir. Ürünü ister gece ister gündüz uygulayabilirsiniz. Ürün ile cildinizi temizledikten sonra diğer bakım uygulamalarınıza geçebilirsiniz.

Perricone MD; cildiniz için her zaman en iyisini düşünerek ürünlerini geliştirmektedir. Blue Plasma ile de cildinizin en etkili şekilde temizlenmesine yardım eder. Cildin canlılığını koruması ya da yeniden kazanması için temizleme işlemi çok önemlidir. Cildinizde herhangi bir hassasiyet sorununa neden olmadan temizlemenize yardımcı olan bu ürün cildinizi bir sonraki bakım şamasına hazırlamanızı sağlar.
Perricone MDBlue Plasma ürününü güvenle deneyebilir ve sonuçları etkili bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı