x
sadsad x
asdasd
-%40
Perricone MD Acyl Glutathione Eye Lid Serum 15 ml Anti Aging Göz Serumu

Perricone MD Acyl Glutathione Eye Lid Serum 15 ml Anti Aging Göz Serumu

Daha fazla Perricone MD ürünü
Barkod: 651473570400
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
1.199,00 TL
719,40 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Perricone MD
Ürün Serisi : Göz Kremleri
Boyut : 15 ml
Güncelleme Tarihi : 15.01.2019 - Salı
Özet Bilgi : Yaşlanma belirtilerinin ilk olarak kendini gösterdiği yer şüphesiz yüzümüzdeki en hassas bölge olan göz ve çevresidir. Perricone MD markasının bu göz serumu anti aging etkisiyle yaşlanma belirtilerini en aza indirger, kırışıklık ve çizgileri onarırken, morarmalar ve koyu halkaların neden olduğu sağlıksız görüntüyü restore eder. Sağlıklı ve ışıltılı bir göz çevresi sunar.
Perricone MD Acyl-Glutathione Eye Lid Serum Anti-Aging Göz Serumu

Yaşlanma belirtileri ilk olarak yüzde kendini gösterir. Özellikle göz çevresinde kendini belli eder. Ciltte sarkmalar meydana gelir. Sarkmalar, kırışıklıkve çizgilenmeleri oluşturur. Özellikle kadınların sorunları arasında olan bu tarz cilt problemleri için mutlaka düzenli bir yaşam ve bakım ürünleri kullanmanız gerekir.Perricone MD, gözaltı sarkmalarını giderir.

Göz çevresi yorgunluk ve yaşlılık belirtileri olan, kırışıklıklar, çizgilenmeler, halkalar, morluklar ve torbalanmalara karşı etkili bakım sağlar. Özellikle kırışıklık ve çizgiler, yorgun ve yaşlı bir görünüme sebep olur. Tüm bu sorunların giderilmesi için, Perricone MD tarafından etkili bir ürün geliştirildi.

Perricone MD Acyl-Glutathione Eye Lid Serum Anti-Aging Göz Serumu Özellikleri

Vücuda Etkisi: Göz kapakları ve kazayağı bölgesinde çalışır. Sarkmaları toplamaya, cildi sıkılaştırmaya yardım eder. Olgun ciltlerin kullanımına uygundur. Yaşlanma belirtilerini azaltmaya, elastikiyet ve esnekliği artırmaya yardımcı olur. Cilt tarafından kolay emilir, hemen uyum gösterir. Yorgun, donuk ve mat görünen göz çevresinin bakım ve onarımında etkilidir. Sarkmaları toplayarak, cildi sıkılaştırmaya; esneklik veelastikiyeti kazandırmaya yardımcı olur. Perricone MD Anti Aging Göz Serumu kırışıklıkları, çizgilenmeleri, göz altı torbalanmaları, halkalar ve morlukları gidermeye yardım eder. 

Uygulanan Bölge: Ürünümüzü yüz ve boyun bölgenizde kullanınız. Ağız ve giz ile direk temasını engelleyiniz. Aksi durumda cildinize zarar verebilir. Nemlendirmek için, uygun nemlendirici kullanabilirsiniz. 

Kullanım Şekli: temizlenen cildinizi kurutun ve parmak uçlarınızla göz kapağı, çevresine gözaltına uygulayın. 

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürünü günde 1 defa uygulayabilirsiniz. Tüm bölgeyi ince bir tabaka şeklinde sürerek uygulayınız.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.