x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Penelope
Sırala:

Penelope

Havyar, oldukça pahalı, her zaman krallara ve önemli kişilere layık olduğu söylenen bir lüks yiyecektir. Özüne balık yumurtası olan havyar oldukça değerli ve besleyici bir yiyecektir. Havyarın fosfolipid ve protein oranı çok yüksektir. Fosfolipid cildin nem almasını, protein ise cildin sıkılaşmasını ve elastikiyet kazanmasını sağlar. Hal böyle iken havyar neden cilt için kullanılmasın ?

Penelope Havyar Kremi içerisinde bulunan ve kremin öz maddesi olan havyar ile cildinizin daha genç görünmesine yardımcı olur. Cildinizin enerjisini ve sağlığını yerine getirir ve cildin yeni hücre oluşumunu destekler. İçeriğinde mevcut lanmineral, vitamin, protein desteği ile sadece cilt bakımı değil, cildin ihtiyaç duyacağı maddelerin de geri dönüşümünü sağlar. İçeriğindeki retinol ile cilt hasarlarını en aza indirir, cilt için oldukça doğal bir antoksidandır. Bu oldukça faydalı bileşen havyar ile birleştiğinde cildinizi yoğun bir şekilde besler, cilt kusurlarını en aza indirir ve cildin doğal elastikliğini korur.

Penelope Havyar Yağı Kremi Neden Kullanılır?

  • Cildin sıkılaşması, doğal elastikiyetini geri kazanması sağlar.
  • Cildin nem almasını kolaylaştırır. Su tutma kapasitesini arttırır. Bu şekilde kırışıklılığın en önemli sebeplerinden birini kaldırarak cildin erken yaşlanmasına engel olur.
  • Antioksidan özelliği ile cilde canlılık getirir.
  • Yeni hücre oluşumunu destekler.

Tamamen doğal içeriği sebebiyle bilinen bir yan etkisi yoktur. Düzenli kullanım ile en kısa sürede kırışıklardan arınmış, daha genç görünen, sıkılaşmış ve parlaklığını geri kazanmış, sağlıklı cildinize kavuşabilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.