sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Pauline

Pauline, Farmako Kozmetik A.Ş'nin ithal ettiği kozmetik markalar arasında yer almaktadır. Farmako A.Ş 1992 yılından beri özellikle cilt bakımı, saç bakımı, el ve ayak bakımı olmak üzere kozmetik ve dermakozmetik ürünler ithal ederek hizmet vermektedir. Pauline markasının ithal edilen seçkin ürünleri tamamen doğal içerikler içerir. Doğadan insana direkt olarak aktarılan içerikleri ile tam bakım sağlar. Pauline Argan YağLı Bakım Serumu ilk olarak karşımıza çıkan ürünüdür. Argan yağı bakım için oldukça önemli bir doğal kaynaktır. Argan yağı, argan ağacı meyvesinin yemişinden elde edilmektedir. Doğal yapısındaki bileşimle eşsiz bir kaynak olarak karşımıza çıkmaktadır. Argan yağının saçta kullanımı önemlidir. Saçların fazlasıyla canlı, parlak, ve güçlü kalabilmesi için gün içerisinde daha fazla neme ihtiyaç duyar. Argan yağındaki E vitamini güçlü bir antioksidan etkisi içerir. Saçın zaman içerisinde yıpranıp, zayıflayarak düşmesini sağlayan maddelerle savaşır. Zarar görmesini engeller. Yıpranmış ve donuklaşmış saçlarda parlaklık sağlar. Saç kırıklarının oluşmasını önler. Saçları besler ve saç köklerini kuvvetlendirir. Yeni çıkan saçları güçlendirir. Saçları besler ve dökülmelerini engeller. Argan yağı doğal bileşimi antioksidanlar, E vitamini, Sekualen, Esansiyel yağ asitleri, Karotenoidler, Ferulik asit, Steroller, Polifenoller saç bakımını fazlasıyla gerçekleştirir.

Argan Saç Bakım Serumu saçın dengesine özen gösterir ve saçı ağırlaştırmadan esneklik ve hacim sağlar. Ürün aynı zamanda onarım yapan bir saç bakım ürünüdür. Bileşimine baktığımızda serbest radikallerle savaşan Argan yağını görürüz. Argan yağının mucizevi etkisi ile saçın beslenmesine yardımcı olur ve saçlarda parlaklık, yumuşaklık kırılmaları ve saç ucundaki ayrılmaları engeller. Kabarma ve elektriklenme problemlerini de ortadan kaldırmak için tercih edilebilecek bir üründür.

Pauline'nın bir diğer ürünü Naturel Ayak Spreyi'dir. Bilindiği gibi ayaklar gün içerisinde fazlaca terler, koku oluşumu gerçekleşir. Bu durumu sıkça yaşayan kişilere yönelik olarak geliştirilmiş olan Pauline Naturel Ayak Spreyi ile terlemenin önüne geçilebilir ve ayak kokusu sorunu ortadan kaldırılabilir. İçeriğindeki aktif maddesine bakılacak olursa adaçayı, kekik yağı da ayakları kuru tutar ve kokulara karşı koruma sağlar. İçerisindeki Mentol ayağı ferahlatarak canlandırır. İçerisindeki biberiye yağı dolaşımı hızlandırır, ayağı dinlendirir ve yorgunluğu alır. Naturel Ayak Spreyi ile ayağınızın sağlıkla formda kalmasını sağlayabilirisiniz. Kullanımı temiz ve kuru ayağa kullanılması önerilir.

Pauline Doğal Saç Açıcı Sprey'i Pauline'nin bir diğer ürünüdür. İçeriğindeki papatya ekstrakti ile zenginleştirilmiş Ekstra Blond saçın rengini açmak için kullanılır. Saç rengini açar ve doğal bir sarışınlık sağlar. Doğal olarak açık olan saç renklerine uygulanabildiği gibi rengi önceden açılmış saça da uygulanabilir. Boyalı saçlara uygulanması önerilmemektedir. Ürün saça yumuşaklık verir ve şekil vermeyi de kolaylaştırır. Kullanımı yıkanmış ve kurulanmış saça uygulanması önerilir. Tüm saça spreyleme yöntemi ile uygulayarak kurutulur. Ürün saça yumuşaklık vererek şekil vermeyi de kolaylaştırır.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.