sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Paranit

Paranit saç biti tedavisinde kullanılan ve alanında lider bir markadır. Saç biti tedavi çözümleri noktasında Avrupa'da referans olarak kullanılan marka, çocukların saçlarını bitlerden arındırma noktasında oldukça etkilidir. Bilindiği gibi bit bulaşan saç bakımı oldukça yıpratıcı olabilmektedir. Çaba gerektirir ve stres yaratabilir. Bu noktada Paranit kullanımı ile saç biti tedavisinde oldukça önemli bir adım atılmış olur. Bit temizliğinin öneminin farkında olan marka geliştirdiği ürünleri ile bitten kurtulmayı garantiliyor. Bitlere karşı her zaman tüketicilerin yanında olan marka, kesin sonuç için sürekli olarak çabalamaktadır. Çocuklarda meydana gelen bitlenme, çocuğun saçlarında sonu hiç gelmeyecekmiş gibi yapılan bit ayıklama tekrarları oldukça yıpratıcı olabilmektedir. Bit tedavi ürünleri arasında Avrupa'da pazarın lideri olan marka Paranit, saç bitinin kolaylıkla yok edilmesini sağlar. Paranit, her ihtiyaca yönelik olarak tedavisinde solüsyonlar sunar, yeniden bitlenme riskini de en aza indirir. Saç biti tedavisinde pratik öneriler sunar ve önlemler geliştirir.

Saç biti kafa derisindeki nemli ortamda kolaylıkla gelişebilir. Terden meydana gelen nem bit için oldukça uygun bir ortamdır. Bilindiği gibi özellikle ilköğretim öğrencilerinin sıklıkla karşılaştıkları durumların başında gelir. Bit istilasının önüne geçmenin ve bulaşmasını önlemenin en iyi yolu ne yapacağınızı bilmenizden geçer. Bunun yanında ne ile karşı karşıya olunduğu da bilinirse önlem alınabilir. Saç biti insan saçında yaşayan böcektir. Bu böcekler, kafa üzerindeki en sıcak yerleri, örneğin kulak arkalarını veya ense çukurunu tercih ederler. Bit bulaşmasının hijyen eksikliği ile bir alakası yoktur. Saç biti uzun veya kısa, temiz veya kirli saç ayrımı yapmaz. Bit günde dört kez kan emerek yaşar. Kafa derisini ısırır ve içeriye salyasını enjekte eder. Bu salya kafa derisini tahriş eder ve kaşıntıya neden olur. Hastalık taşımaz, ancak kaşımak kafa derisini kazıyarak, enfeksiyona açık hale getirebilir.

Saça sıkıca tutunarak ve vücudunda bulunan ve nefes alıp vermek için kullandığı delikleri kapatarak, saç yıkama işlemi esnasında ölmeden saçta kalmayı başarabilir. Çok çabuk ürer. Dişi saç biti günde 10 yumurta bırakabilir. Yumurtalar (sirke) genellikle saç köküne ve kafa derisine yakın yerlerde bulunur. Bunları temizlemesi daha zordur. Bu nedenle saç biti ne kadar erken saptanırsa, kurtulması da o kadar kolaydır. Zorlu olan bit sorununu ortadan kaldırmak için %100 etkili Paranit'i kullanmanızı öneriyoruz. Paranit size bu konuda her ihtiyacı karşılayan, çift etkili formülleri sayesinde etkili, üstün bit tedavi ürünleri sunar. Paranit Anti Bit Spreyi; saç bölgesinde oluşabilecek bit sorununu ortadan kaldırmak için kullanılır. Özellikle çocuklar başta olmak üzere, bir çok kişi için ciddi bir sorun olabilir. Genelde okullarda ya da benzeri toplumda ki kalabalık alanlarda yaşanabilen bu sorunu Paranit Anti Bit Spreyi ile gidermeniz mümkündür.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.