sadsad x
asdasd

Ozonical Ürünleri

Görünüm: 3 4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Ozonical

Ozonical, saf oksijen molekülleri içermektedir. Ozon kullanımı cilt bakımında bir devrimdir. Birleşimine gelecek olursak; saf zeytinyağı ile ozonun ileri teknoloji eşliğinde doyurulmasıyla redoks işlemi sonucuna ulaşılır. Bu işlem sonrası ozon yağ içerisine hapsedilerek jel formuna dönüşür. Oluşan ozon yağı kozmetik amaçlı kullanılır. Ozon yağı içerisindeki asit ve diğer bileşenlerle bağ zinciriyle hapsedilmiştir. Yağ hücrenin ihtiyacı olan beslenme ve yenilenmeyi sağlar. Herhangi bir yan etkisi yoktur. %100 doğaldır. Formülünde sentetik katkı maddesi bulunmaz. Zeytinyağ(Olive oil); Ozonical Ozol Yağını ozon ve yağ bileşimi oluşturur. Zeytinyağı, ozon gazını en iyi tutan ve uzun süre içerisinde barındıran yağdır. %75 oranında oleik asit gliseridleri barındırır. Cildin iki dost yağı olan Omega 3, Alpha-linoleic asit, Vitamin A, E ve az miktarda fiteserol içerir.. Cildin yaşlanmasını engeller. Anti aging özelliği bulunur.

Bazı kaynaklara göre: "Doğal olarak beliren ozon gazı dezenfektan ve arındırıcı olarak ilk 1881 de kullanıldı. 1926 da, Berlin’deki Kaiser Institute’ ten Dr. Otto Warburg kanserin sebebinin hücresel boyuttaki oksijen eksikliği olduğunu duyurdu. 1931’de Nobel Tıp Ödülünü, ardından tekrar 1944’te aynı ödülü kazandı. Tıp dalında 2 Nobel Ödülü kazanmış tek kişidir. 1950’lerin başlarında, ABD’de ozonlanmış yağ sıvı yağın bir formu olarak pazarlanmaya başladı. Yara temizliğinde dezenfektan olarak büyük takdir topladı. Fakat o zamanlar ticari kullanıma uygun olmadığı için rabet edilmedi. O günlerde ozon jeneratörleri yeteri kadar güçlü değildi ve zeytinyağı yeterli seviyede ozonlanamıyordu." şeklinde belirtilmiştir.

Görüldüğü gibi çıkışı 19. yüzyıla dayanan bileşim günümüze kadar taşınmıştır. Ozonical Ozon Yağı ismi ile tüketicilerine sunulmaktadır. Ürün tamamen sızma zeytinyağı ve fregrance içerir. Saf oksijen molekülleri içeren ürün, doğal zeytinyağı ile ozonun ileri teknoloji kullanılarak doyurulması ile oluşmuştur. Cilde uygulandığında derine işler ve sağlık kazandırır. Cildi besler ve yenilenme sağlar. Ozonun temizleme etkisi ile yaşam kaynağımız olan saf oksijen ile hücrenin nefes almasını sağlar.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.