sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Ozoderm

Yer yüzünde tüm nsanların genel problemlerinden birisi olarak görülen saç problemi, zaman geçtikçe insanların yaşam alanlarından dolayı saç sorunları olabilir, yedikleri ya da içtikleri çeşitli besinlerden dolayı saçta fazla şekilde olumsuzluklar oluşabilir. Saç bakımında önemli bir uzmanlıkta yer alan saç bakım, onarım ürünleri, saçların gereksinim isteği duyduğu bir çok etkiyi kısa sürede sağlar. Dahası bakım seti olarak da kozmetik sektöründe satışa sunulan ozoderm ürünleri kullanımından ilk itibaren tesirini göstermeye başlar.

Ozoderm saç bakım seti: Bu bakım kompleksi içinde saç şekillendirici , şampuan , saç maskesi ve serumu mevcut eder. 4 farklı parçadan oluşmuş olan ozoderm saç bakım seti, saç derisi başta olmak üzere saç tellerine birbirinden farklı bakım sağlar.

 Ozoderm saç besleyici şampuan: Saçların toz ve kir gibi çeşitli çevresel fakötürlerden arınması adına etkili bir şampuandır. Saçların belirli bir oranda ıslatılmasının sonrasında avuç içine dökülür ve saç uzunluğuna göre dökülen miktar aynı oran ile artırılmalıdır. Sonrasında saç diplerine masaj yapmak şartıyla uygulama safasına geçilir ve belli süre uyguladıktan sonra 3 dakikalık süre boyunca saçlarda bekletilir. Sonrasında ise saçlar yıkanarak kurulanmalıdır.

 Ozoderm saç besleyici maske: Bu besleyici ürünü kullanıma uygularken saçların ter temiz olması lazımdır. Uygulama ilk seferinde saç köklerinden başlar ve saç telleri ile sürdürü. Maske saçlara uygulanmasının ardından ortalama 25 dakikalık zaman diliminde saçlarda bekletilmelidir. Bu uygulamanın sonrasında ılık su ile durulama yapılır. Saçlar için gereksinim olan vitamin ve protein yatağı olarak bilinen maske haftada ile en az 3 defa işlem yapılmalıdır.

 Ozoderm saç besleyici serum: Saç besleyici serum kuru saçlar üzerinde son derece uygundur. Tatbik edilmesinden kısa bir süre sonra saç dökülmesi zamanla azalmaya başlar ve her gün uygulanırsa tesirli sonuçlar ortaya çıkar. Saç derisine uygulanması istenilen bir serumdur.

 Ozoderm saç renklendirmek için yardımcı losyon: Losyon saçlara tatbik edilmeden önce kesinlikle çalkalanmalıdır. Her sabah tatbik edilmeli ve saçlar ter temiz yapılmalıdır. Avuç içine bir miktar alınır ve masaj ile uygulanarak saçların her yerine dağıtılır. Ayrıca uygulama esnasında saçlar nemli ya da kuru bulanabilir. Saçlara yedirilmesinden sonra saçlar taranmalıdır.

Ozoderm ürünleri kullanan kişilerde her türlü saç sorunlarını en kısa sürede ortadan kaldırır, saçların istenilen duruma gelmesini istenilen zamanda sağlar.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.