x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Osteo Bi Fleks
Sırala:

Osteo Bi Fleks

Osteo Bi-Flex araştırmacı, yenilikçi ve alanında lider markadır. Osteo Bi-Flex, eklem ağrılarını ortadan kaldırmaya yönelik olarak geliştirilmiştir. Ürünlerinde son kalite ve son teknoloji kullanılarak %100 olarak güvence sunar. Osteo Bi-Flex kalitesi, gelişmiş olarak uygulanan testlerle kontrol altına alınır. Kalite kontrol süresi hammaddelerden başlar ve son ürününe kadar devam ederek ve tüm aşamalarda üst düzeyde teknikler kullanır.

Joint Shield™ ile güçlü etki sunar. Osteo Bi-Flex Advanced Triple Strength, eklem ağrılarını ortadan kaldırmaya yönelik olarak geliştirilmiştir. İçeriğindekiKondroitin/MSM kompleksi eklem sağlığına önemli katkıda bulunur. Eklem sağlığında önemli olan Tip 2 kollajen ve Hyaluronik asit gibi etken maddeler bulundurmaktadır. Tip 2 kollajen, kıkırdak dokusununun sağlamlılığını ve gerilme direncini arttırır.

Bu sayede kireçlenme gibi dejenere eklem hastalıklarının tedavilerinde destek olarak kullanılır. Doğal bir sülfür kaynağı olan MSM; Ağrı ve inflamasyon varlığında, ağrı impulslarının iletimini azaltarak semptomatik tedaviye yardımcı olur. Hyaluronik asit; eklemlerin onarılması, dayanıklılığın artırılması ve kıkırdağın bütünlüğünün sağlanmasında görev almaktadır.

5-Loxin içeren Joint Shiel formülü ile Osteo Bi-Flex Advanced Triple Strenght, osteoartritte ağrı skorlarında bir hafta gibi bir sürede iyileşme sağlar. Patentli formülasyon 5-Loxin ile güçlü antiinflamatuvar ve analjezik etki; 5-Loxin, Boswellia serrata bitkisinin kök tozundan elde edilen patentli bir formülasyondur.

Etkisi doğal olarak yapısında bulunan %30 oranında AKBA (asetil keto boswelik asit) maddesinden gelmektedir. AKBA inflamasyondan sorumlu olan modülatörlerin sentezini azaltarak antiinflamatuvar etkinlik gösterir. Güçlü antiinflamatuvar etkisinin yanında kıkırdak dokusunun yıkımını arttıran enzim aktivitesini azaltır. Bu etkisi ile kıkırdak dokusunun yıkımı azalmış olur. Glukozamin ve kondroitin ile beraber kullanıldığında sinerjik etki göstererek eklem sağlığını destekler.

Osteo Bi-Flex içeriğindeki Glukozamin aminosakkarit, vücuttaki kıkırdak sağlığının devamlılığı için gerekli dozda alınmalıdır. Normalde vücutta bulunan bu madde yetsiz olması durumunda dışarıdan takviye edilmelidir. Glukozamin, deniz kabuklu canlılardan veya bitki fermantasyonu ile elde edilir.

Dışarıdan takviyeler şeklinde alınan glukozaminler, glukozaminoglikanların sentezini stimule eder. Glukozaminoglikanlar kıkırdak dokusunda su tutma özelliğine sahiptir. Bu özellikleriyle darbelerin kıkırdak tarafından rahatça tolere edilmesini sağlarlar. Glukozaminler ayrıca kıkırdak sağlığı için gerekli olan sülfürün de kıkırdağa taşınımını destekler.

Bunun dışında Osteoartritten sıklıkla kalça, diz gibi yük binen eklemler etkilenir.Osteo Bi-Flex içeriğindeki Glukozamin ile; ağrı azaltır, hareket fonksiyonlarını iyileştirme, eldeki şişlik ve sertlik azalması, hastalık progresyonunu durdurma gibi işlevleri vardır.

Belirtildiği üzere glukozaminin osteoartritin standart tedavisinde etkin sonuçlar ortaya çıkarır. Etkinliği kullanımı sonrasında da devam etmektedir. Eklem ağrılarından şikayetçi iseniz sizde Osteo Bi-Flex kullarak bu sıkıntılardan kurtulabilirsiniz. Ağrılarınızı azaltarak hareketlerinizi düzenlemenizde büyük rol oynar. Eldeki şişlik ve sertliğin azalmasını sağlar ve sağlığınıza kavuşmanızda büyük bir destekçidir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.