x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Organicare
Sırala:

Organicare

Türkiye  ilk ve  sadece %100 organik bebek şampuanı. Organicare Ülkemizde üretilen ilk organik bebek  ürünüdür.  Bebeğinizin saçlarında  ve vücut bölgelerinde huzurla uygulayabileceğiniz doğal bir bakım ürünüdür. Uluslararası  standartlar doğrultusunda sertifikasyon firması ICEA  onayıyla %100 organik olduğu sertifika ile güvence altına alınmıştır. Kötü etkisi olan ve tahriş , yıpratıcı  özellği  gibi  sentetik içerikler içermeyen organik karışımı ile diğer bebek bakım ürünlerinden farklı bir noktadadır.

Organicare Baby, bebeğinizin  hassas tenini ve yumuşacık  saçını güvenli bir şekilde  temizler, nemlendirir ve koruma altına alır. İçindeki organik susam , organik üzüm çekirdeği , organik lavanta , organik aloe vera, organik zeytin gibi  doğal vitamin barındıran bitkiler ile ve esansiyel yağları bebeğinizin cildinde tahriş bırakmadan besler. Bebeğinizin cildinin kurumasını önüne geçen ve nemlendiren buğday, yulaf,  soya proteinleri ile değerli ve kaliteli hale getirilmiştir.

Hangi amaçlar doğrultusunda Organicare ürünleri tercih edilir ?

Bebekler biyolojik olarak bağışıklık sistemlerinin henüz  zayıf  olduğundan anne sütü ile beslenerek gelişirken bir yanda zararlı faktörlerden korunmaları gerekir. Organicare bebeğinizin toksik kimyasallarla temas etmeden sağlıkla ve güvenli bir şekilde  büyümesi için geliştirildi. Bebekler, çocuklar 6 yaşına varıncaya kadar toksit kimyasalların kötü etkilerine savunmasız olurlar.

Bu ürün, bebeğiniz gelişirken dengesine  koruyan vücudunda toksik birikime yol açan, herhangi iz bırakan, yıllarca vücudundan atılmadan kalabilen her türlü kimyasal içeriklerden korunmuş olarak organik bir karışımla üretildi. Organicare  bebeklere  en saf temizlenmiş  biyolojik ortamı sunarken onların sağlıkla ve hastalıklara karşı dirençle gelişmelerini destekler.

İngiliz Sağlık Bakanlığı bilindiği üzere  ve ABD de FDA adlı tüketici sağlığını koruma kuruluşu gibi devlet kurumları her yıl kozmetiklerde kullanılmaması gereken zararlı sentetiklerin bir listesini yayınlıyor. Bu zararlı kimyasallar paraben , sodium lauryl sulphate , silikon , renklendiriciler, sentetik koku vericileridir marka ürünleri bu maddeleri bulundurmaz.

Neden Organicare ?

Sinir sistemi ve beynin gelişiminde ilk 3 yaş  evresi özellikle çok önem arz eder. Organik sertifikalı bitki özleri ve yağlarının yanısıra organik kozmetik yönetmeliği’nin onayladığı karışımlarla hazırlanan organicare ürünleri bebeğinizi ve çocuğunuzu ilk günden itibaren tam destek ve koruma altına alır. Organik yaşayış şeklini benimseyen veya alerjen ve hassas bünyeye sahip yetişkinler içinde ideal bir ürünlerdir.

Rengini bulundurduğu bitkisel özlerden kazanır. Sentetik ve tahriş edici hiçbir renklendirici , koku verici, ekstrakt içeriğinde bulundurmaz. Organik formülü bebeğinizin tenine olduğu kadar çevreye de duyarlıdır. Ecolabel-Avrupa Çevre Birliği Etiketi çerçevesinde çevresel olan esansiyel yağlar bulundurur. Ürünleri tüm dermatolojik testlerden geçmiştir. Hipoalerjeniktir. PH değeri ile bebeğinizin cildi ile gayet uyumludur. Kesinlikle  hayvanlar üzerinde test edilerek deneme yapılmamıştır. ICEA tarafından verilen sertifikasyon , tüketicilerin düşük çevresel etkiye sahip ve üzerinde açık,  doğru ve detaylı  veriler içeren  güvenli vücut bakım ürünlerini seçmelerinde karar verici olur.

Organicare Kullanıcı Yorumları

Yetişkinler bebeklerinde ürünlerin içeriğinde hiçbir zararlı sentetik malzeme olmadığını görerek ürünleri almaya yöneldiğini belirtti. Tamamen doğal karışımları oluşu ürünleri satın alma durumunda kaygılanmadıkların’dan bahsettiler.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.