sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Oderol
Günümüzde en gelişmiş toplumlar da dahil olmak üzere her yaştan insanda ağız kokusu görülebiliyor. Halitosis olarak da adlandırılan bu durum tam olarak bir hastalık olarak görülmese de bireyin sosyal yaşamında ve psikolojisinde ciddi hasarlar oluşturabiliyor. Yapılan araştırmalarda bir çok kişinin kendisinde ağız kokusu problemi olduğunun farkında olmadığını gibi toplumda ağız kokusu problemi % 40’lara varan oranları ile azımsanamayacak sayılarda.

Bu istenmeyen ve kişiyi olumsuz etkileyen durumun temel sebepleri arasında düzenli ve doğru diş fırçalama alışkanlığının gelişmemesi, diş ipi kullanmama, sigara kullanımı, ağızdaki protez ve köprülerin düzenli kontrol edilmemesi, ağızdaki çürükler ve damak hastalıkları gelir ve tabi ki öncelikle kişinin ağız ve diş sağlığını düzenli olarak kontrol etmesi gerekmektedir. Hastalık, çürük gibi problemler çözüldükten sonra her tür bakıma tamamlayıcı olarak ağız kokusu önleyici solüsyonlar ile bu istenmeyen, kişinin özgüvenini sarsan, özel hayatında ve iş hayatında olumsuzluklar yaşatan zor durumun giderilmesi artık mümkün. Helba İlaç Ve Dış San. Tic. Ltd. Şti  bünyesinde üretilen Oderol Türkiye’de ilk ve tek kombinasyon olması ile, alkol içermeyen, nane yağı ihtiva eden ani ve uzun süreli etkiye sahip özel formülü sayesinde koku problemi yaşayan insanlar tam anlamıyla rahat bir nefes alıyor. Oderol Solüsyon Ürün Müdürü Selda Avcı’nın da belirttiği gibi  kötü kokuları bastırmak yerine kökten çözüm üreten solüsyon Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek çinko laktat ( zinc lactate ) ve klorheksidin glukonat ( chlorexidine gluconate ) etken maddelerinin ikili etkisi sayesinde, uçucu sülfür bileşiklerinin ortamdan uzaklaşması için özel üretilmiş olan Oderol; konusunda uzman ve güvenilir bilimsel kurumlar tarafından yapılan yoğun araştırmalar sonucu elde edilmiş,etkisi kanıtlanmış bir formüldür.
 
Bölgesel ve yüzeysel değil ağız içi mekanik temizlik sağlayan oderol solüsyon bakterileri azaltarak ağız sağlığını korumanın yanı sıra Klorheksidin ve  Çinko Kombinasyonu sayesinde ağız içi bakterileri kimyasal yöntemle azalttırmayan bir bileşime sahiptir.  Sakız, şeker, karafil gibi etkisi kısa süreli ve sürekli kullanımı zor olan bir çok yöntemin aksine Oderol Solüsyon kullanım anından itibaren hemen tesir etmesi ve etkisini uzun süreli muhafaza etmesi yönünden günlük hayatta kişinin yaşam konforunu arttırır. Doğal nane yağı ile zenginleşen formül sayesinde koku maskelenirken, ağız kokusu kaynaklı tedirginliklere son vererek özgüveninizi yeniden kazanmanızı sağlayan Oderol Solüsyon sosyal yaşamdaki kurtarıcı pozisyonu ile bir koku gidericiden çok daha fazlasıdır. Sosyal kaygılarınızı azaltarak yaşam kalitenizi arttıracak, ağız kokusu problemine kökten çözüm getiren Oderol ürünlerini online olarak, % 100 orijinal ürün garantili sitemizden güvenle ve en uygun fiyatlara temin edebilir, telefonla sipariş ve ürün ile ilgili aklınızdaki sorulara cevap almak ve müşteri temsilcilerimizle görüşme sağlayarak ayrıntılı bilgi edinmek için 0312 418 00 45 ve 0532 130 45 22 numaralarını arayabilirsiniz.
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.