x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Ocuvite
Sırala:

Ocuvite

Ocuvite, içerdiği A, C, E vitaminleri, lutein ve zeukszantin gibi güçlü antioksidanları ile göz sağlığını maksimum düzeyde korur. Formülündeki vitamin ve mineral destekleri ile gözde meydana gelebilecek sorunları giderme noktasında maksimum bakıma destek olur. Gözde ortaya çıkabilecek olan göz problemlerinin önlenmesine yardımcı olur. Üründeki, Complete, lutein, zeaksantin, çinko, antioksidan içerikli ürünleri E vitamini ve Omega 3 yağ asitleri içermektedir. Dünyada mikronütrisyon alanında önde gelen bir besin desteği olan Ocuvite, Omega 3 ve yağ asitleri desteği de sunar. Marka ürünleri DHA içerir, beynin normal gelişimine de destek olur.
Bileşimde bulunan, Lutein ve zeaksanthin'in yaşa bağlı göz hastalıklarının gelişmesinde koruyucu rolü yadsınamaz. Bu iki bileşimi birarada bulunduran ürünlerin de göz sağlığını etkili şekilde koruduğu bilinmektedir. Ocuvite, gözlere nem desteği sunar. Göze girebilecek yabancı maddelere karşı korumayı destekler. Göz kapaklarını besleyerek kızarıklık, iltihaplanma gibi sorunların giderilmesine destek olur. Gözleri güneşin zararlı ışınlarına karşı korur.

Ocuvite, gözdeki yapısını korur ve besler. Canlı, parlak ve sağlıklı gözlerin gelişimine destek olur. Düzenli kullanımları ile göz etrafındaki ince çizgi ve şişlik gibi sorunların giderilmesine yardım eder. E vitamini içerikli ürün, içerdiği makuler dejenerasyonu sayesinde göz rahatsızlıklarını önler. Bağışıklık sistemini korur, gözde sulana ve kızarıklıkların önlenmesine yardımcı olur. Ayrıca dolaylı olarak gençleştirici etkisi de bulunur. Halkalanma ve göz torbalarına karşı etkili korumaya imkan tanır. Gözdeki ağrıları ve göz torbalanmalarını engeller. Kızarıklık ve çizgi oluşumlarının oluşmasına izin vermez.

Omega 3 desteği sağlayan Ocuvite, içerdiği A, C, E vitaminleri, lutein ve zeukszantin gibi güçlü antioksidanlar ile göz ve vücut sağlığı için son derece etkili sonuçlar geliştirir. Formülündeki bileşenleri sayesinde vücut için gerekli olan ve vücudun üretemediği yağ asitlerinin dengesini sağlar. Besinlerle alınamayan değerleri ürünleri aracılığı ile tüketicilerine sunar. Omega-3 yağ asitleri alfa-linolenik asit, eikosapentaenoik asit (EPA) ve dokosaheksaenoik asit (DHA) bitkisel içerikli ürünleri, hafıza, zeka ve beyin gelişimine katkıda bulunur. Göz sağlığını koruyan ürün günlük gıdalardan tam olarak sağlanamayan besin desteğini ürünleri ile destekler. Ocuvite, ürünleri sayesinde gereken göz ve omega 3 desteği sağlanır. Günlük olarak vücuda alınması gereken ürün çocuklarda ve yetişkinlerde etkili koruma imkanını destekler. Göz bozukluklarını giderme noktasında gereken korumayı etkili biçimde sağlar. Bitkisel ve sağlıklı ürün uzmanlarca tavsiye edilmektedir.

Göz sağlığını koruyan ve Omega 3 desteği sunan ürün; Ocuvite Complete 60 Kapsül 2'li Paket: Formülünde balık yağı, omega 3 , C ve E vitaminleri, lutein, dokosaheksaenoik asit (DHA), çinko ve zeaksantin içermektedir. Göz sağlığı için son derece etkili koruma sağlar. Uzmanların tavsiye ettiiği ürün, günde 2 kez sabah ve akşam, kapsül şeklinde tüketilmektedir.
Göz sağlığını koruyan ve Omega 3 desteğini sağlayan Ocuvite, sağlıklı göz gelişimini destekler. Etkili koruma sunan ürün ile maksimum destek sağlanır.

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.