x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Obesimed
Sırala:

OBESIMED

 Diyet ve spor zayıflamanın ilk adımı ve olmazsa olmazıdır insanların hayatında. Ancak insanların metabolizmaları farklı farklıdır,bazı insanları diyet yaptıklarında zayıflayabilmekte, bazı insanlar ise diyet yapamamaktadır.
 
Zayıflama adına türlü türlü ürünün piyasaya sürüldüğü günümüzde insanların çoğu bu ürünlerden de verim alamamışlardır.
 
Bu noktada araştırmalara başlayan Obesimed, diğer zayıflama ürünlerinden farklı olarak insanların iştahlarını kapatarak tokluk hissi veren bir ürün üzerinde yoğunlaşmışlar, bilimsel araştırmaları, klinik deneyleri sonucunda da  toklu hissi vererek yemek yeme isteğini azaltan bir ürün ortaya çıkarmışlardır.

Obesimed Ürünü

Obesimed Avrupa Tıbbi cihaz yönetmeliğine göre etkililiği kanıtlanmış bir üründür. ISO 13485:2003 kalite standartlarında üretilmiş bir ürün olması nedeniyle son derece güvenilirdir.

Yapılan araştırmalar neticesinde Obesimed’in sadece Avrupa Birliği ülkelerinde iki milyon adet satışı gerçekleştiği tespit edilmiştir.

Obesimed’in Kullanımı: Obesimed yemeklerden yaklaşık olarak bir saat önce günde 3 defa 2şer kapsül olarak iki bardak su ile alınmalıdır.
 
On yaşından büyük herkesin çok rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olan Obesimed’in yapılan klinik deneyler sonucunda herhangi bir yan etkisi olduğu saptanmamıştır. Kullanımı ile ilgili olarak, otuz günlük bir kullanımdan sonra dört günlük bir ara verilmesi tavsiye edilmiştir uzmanlar tarafından.


Obesimed’in Faydaları: Obesimed, zayıflamak isteyen herkesin kullanabileceği medikal cihazdır,zayıflama ilacı değildir çünkü vücuttan emilmeden dışarı atılmaktadır. Obesimed, tokluk hissi vererek az yemeye sebep olur, dolayısıyla kilo kaybı sağlamaya ve dengeli beslenmeye yardımcı olur.
 
Obesimed tamamen bitkisel bir üründür, bunun için çok titizlikle çalışmalar yapılmıştır. Ana etken maddesi OMTEC19 patentlidir, omtec19un suyu emebilme özelliği ile midede tokluk hissi oluşturur. Obesimed bağırsakları rahatlatmada da etkilidir.

Daha az yemek yemeye sebep olmasından dolayı Obesimed kullanımı sürecinde vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineraller yeterince alınamadığından ek vitamin ve mineral takviyesi uzmanlar tarafından önerilmektedir.

Obesimed Kullananlar: Obesimed kullananların tamamına yakını ürünü düzenli kullandıkları için yüzde yüz memnun kaldıklarını ifade etmişlerdir, ürünü kullanıp da sonuç alamadıklarını ifade eden kişilerin ürünü düzenli olarak kullanmadıkları anlaşılmıştır. Dolayısıyla üründen sağlıklı ve etkili bir sonuç alabilmek için düzenli kullanımı çok önemlidir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.