x
-%30
Nuxe Reve de Miel Baume des Familles Bakım Kremi

Nuxe Reve de Miel Baume des Familles Bakım Kremi

Daha fazla Nuxe ürünü
Barkod:
- ,
5/ 5
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
55,60 TL
38,92 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Nuxe Reve de Miel Baume des Familles Bakım Kremi

Nuxe Reve de Miel Baume des Familles Bakım Kremi ile ortaya çıkan yaralarınızdan kurtulabilirsiniz. Çatlaklar çoğu zaman bizi rahatsız eden sorunlardır. Nuxe Reve de Miel Baume des Familles Bakım Kremi çatlaklarınızın üzerine sürdüğünüz takdir de kısa sürede çatlaklarınızdan kurtulabileceksiniz.

Nuxe Reve de Miel Baume des Familles Bakım Kremi Özellikleri

Nuxe Reve de Miel Baume des Familles Bakım Kremi kullanmak için 36 ay sınırının üzerinde olmak yeterli. Bu özel bakım kremi tüm cilt tipleri ile uyumludur. Nuxe Reve de Miel Baume des Familles Bakım Kremi oluşan yaralarınızı gidermek için ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz. Aynı zamanda içerisinde bulunan özel formülü sayesinde yaralarınızı iyileştirirken cildinizi de beslemeyi ihmal etmeyen bu üründe fenoksietanol ve paraben bulunmamaktadır. Krem içeriğinde 50 ml ürün bulunmaktadır.

Kullanım Şekli: Nuxe Reve de Miel Baume des Familles Bakım Kremi yaz ve kış mevsimi boyunca uygulayabilirsiniz. Cildinizde ihtiyaç duyulan bölgelere az miktarda krem sürerek uygulayabilirsiniz. Özelliklerin yaraların fazlaca baş gösterdiği çene, topuk, dirsek ve burun kenarına daha fazla uygulama yapabilirsiniz.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
HemoClin - HemoClin Jel HemoClin Jel 30,00 TL
HemoClin - HemoClin Sprey HemoClin Sprey 40,00 TL
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.