sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Numis Med

Yüz, saç, vücut bakım ürünleri üzerine önemli dermatologlarla çalışan NumizMed markası ürettiği bir çok ürün ile dünya pazarında önemli bir yer edindi. NumizMed ürünleri ile özellikle hassa bölgelerin yaşadığı sorunları gidermeye yardımcıdır. Özellikle son derece ciddi çalışmalar ve araştırmalar eşliğinde açığa çıkan veriler ile kadınların özel alanları için son derece etkili çözümler sunar.
Saçlarınızı eşsiz bir şekilde koruyan önemli bir üründür.Saç derisini dış etkilere karşı koruyan biyolojik örtünün pH değerini ortalama 5.5 tir. Bu koruyucu örtünün doğal yapısını bozmadan yapılan temizlik sağlıklı ve saç ve kafa derisi için ilk şarttır. Numismed pH5.5 günlük bakım şampuanı saç derisinin doğal yapısını koruyarak tam bir temizlik ve rahatlama sağlar. D-pantenol saçı besler,saça hacim ve yumuşaklık katar. NumizMed ürünlerini deneyerek cildinizin her alanı için son derece faydalı çözümler geliştirebilirsiniz. NumisMed PH 4.2İntim Likit Temizleyici: Akıntı, kaşıntı, yanma ve istenmeyen kokularla başa çıkılmasına yardımcı olur. Vajinal candidiazis (Genital bölge mantar enfeksiyonu). Vajinal trichomoniazis (Genital bölge paraziterenfeksiyonu). Bakteriyel vajinozis (Genital bölge bakteriyel enfeksiyonu) gibi enfeksiyonların tedavisini destekler. NumisMed Kompakt Bar Sabun PH 5.5: Sabun kullanımının uygun olmadığı tüm cilt hastalıklarında ve hassas ciltlerin günlük temizliğinde kullanımları uygundur. Ciltle uyumlu hafif asidik yapısıyla, cildin doğal florasını destekler. Problemli ciltlerde uygulanan tedavilere yardımcı olur.

NumisMed Günlük Bakım Şampuanı PH 5.5: Saçların ve saçlı derinin günlük temizliğinde kullanılır.  Saçlı deride görülebilen, bakteriyel ve mikotikenfeksiyonlarının tedavisini destekler. NumismedpH5.5 Günlük Bakım Şampuanı, saçlı derinin pH’sına uygun olarak üretilmiştir.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.