sadsad x
asdasd

Novocrin Saç Bakım Ürünleri

Görünüm: 3 4
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Novocrin

Belçikadan üretilen Novorcin saç bakım ürünleri markası  farmako firması tarafından  ithal edilmiştir. Örnek alıcağımız ürünü Novorcin Sülfür saç losyonu , karışımı bulunan  piroctone olamine içeriğini bulundurur bu doğrultuda etkili  bir şekilde kepek oluşumunun önüne geçmekte son derece fayfalıdır . Pantenol karışımı sayesinde zarar görmüş saç tellerini onarır. Inositol içeriği de bulunduran özelliği saç dökülmesine karşı etkilidir. Aynı şekilde biotin içeriği sayesinde seboreik dermatite ve çeşitki etkenlerden dolayı  saç dökülmelerinin önüne geçen ürünleri bulunur. Örneği Sulfur şampuanı Normal saçı % 10 oranlara varan değerlerle  kalınlaştırabilir.

Tahribat görmüş saçı onarmada etkilidir. Nemlendirici özelikleri de bulunarak  saçın daha rahat şekillenmesini sağlar. Ürünlerin İdeal kullanım şekli genel itibariyle saçınızı Sulfur Şampuanla yıkadıktan sonra düzenli ve sürekli olarak kullanılmasıdır. Kepek konusunda da son derece etkilidir. Bu ürün saçlara uygulandıktan sonra durulanmaz. Saçlar yıkanmadığı zaman da düzenli olarak günde sadece 1 kez şeklide kullanılmalıdır. Bir miktar losyonu avucunuzun içine döküp, saç diplerinize iyice yedirin , birkaç dakika masaj yaptıktan sonra saçınıza normal şekli vermelisiniz. Saç deri yapısının ve ayrıca  saçın çabuk yağlanmaması için sebum salgılanmasının kolay bir şekilde normal düzeye ulaşmasına yardımcı rol oynar. Nemlendirici özelliği olan  aktif içerikleri ile ürünleri saçın daha fazla  kolay taranmasını sağlar ; saçın daha canlı ve parlak görünmesinde başıca rol oynar. Buğday plasentası ekstresi katkısı sayesinde saçın daha sağlıklı düzeye gelmesini gerçekleştirir.  isodium Caprylolyl Glutamate özelliği Doğal aminoasit ve yağ asidinin karışımıdır. Yağlanmanın önüne geçmekte etkilidir. Saç derisinin doğal nem düzeyinin kontrol altında tutmaya yarar. Saçların gelişmesinde de son derece önem arz eder . Buğday plasentası ekstresi saçın daha sağlıklı uzamasına yardımcı olur. Saç dökülmelerine sebep olan çok çeşitli faktörler vardır. Örneğin ; hava kirliliği , stres , sıkıntı , beslenme bozukluğu ,  mevsimsel ve genetik problemler  bunların başındadır. Novocrin ürünleri bu sorunların hepsinin önüne geçer.

Saç dökülmesinin yavaşlamasında etkilidir ve sağlıklı saçın oluşmasını sağlar. Buğday plasentası ekstresi ve deniz glikojenleri içerikleri sayesinde saç folikülünün bitkisel buğday plasentası  içerikleri faydasıyla saç foliküllerinin gelişmesine son derece yardımcı olur.  Kesinlikle sürekli ve düzenli uygulandığında saç dökülmelerini önüne geçtiği ve saçların daha  sağlıklı uzamasında etkili olmuştur. Markanın ürünleri günde 2 defadan fazla olmamak üzere  sık kullanıma uygundur. Placenta Losyonla beraber kullanıldığında maksimim sonuçlar elde edilir. En iyi sonucu elde etmek  için Novocrin Placenta Anti - Hair Loss Losyon ile birlikte kullanılması uygundur.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.