sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Neutraderm

Neutraderm, ürün yelpazesi ile yenilikçi fikirler üretir ve inovatif ürünleri ile geniş bir pazarda yer bulur. Ülke çapında en iyi marka olma şansını yakalamıştır. Cilt bakımında dönüştürücü içerikli formülleri ile her cilt tipine uygun komple bakımı sağlar. Yenileyici sonuçlar yaratan ürünleri Neutraderm markası için ürün etkinliğini artırmak adına daima en iyisini hedefler. Yüksek performanslı kalitesi ve maksimum etkili ürünleri dermatololik olarak test edilmiş ve tüketicilerinin hizmetine sunulmuştur. Cilt ürünleri hemen sonuç veren, uzun vadede faydalar getirecek sinerjik bir metodoloji uygular. Dönüşümcü bir cilt bakımı için Neutraderm tercih edilmesi gereken bir markadır. Neutraderm, yaşlı cilt, akne, sedef, fotoğraf hasarı, kronik kuruluk gibi cilt problemlerine yönelik olarak geliştirmiş olduğu ürünleri ile cilt bakımını gerçekleştirir. Gelişmiş son teknoloji ile cilt bakımı ürünlerini geliştiren, uzman kadrosu ile işbirliği içinde sürekli gelişen marka tüketicilerine daima en iyisini sunar.

Neutraderm, her bir tüketicisini benzersiz olarak görür. Gereken ihtiyaçlarını karşılayarak doğru stratejiler belirleyerek yol alır ve sonuç her iki taraf için de büyük başarıdır. Ürünlerinin içeriğinin yanında ambalaj tasarımları da son derece moderndir. Neutraderm hızla büyüyen bir sağlık ve güzellik markasıdır. Müşteriye özel olarak kişiselleştirme ve müşteri odaklı yaklaşımı ile yenilikçi olarak ün kazanmıştır. Cilt bakım sektöründe birinci sınıf olarak bilinmektedir. Sürekli gelişen ürün gamına yenilerini eklemek için çalışır.  Neutraderm Araştırma ve Geliştirme ekibi kimyagerler, doktorlar ve tıp uzmanları ile oluşturulmuş olan kadrosuyla cilt bakımın ürünleri arasında eşsiz bir anlayış oluşturmak için beraberce çalışır. Sektörün en iyi cilt bakımı çizgisini oluşturarak ve yenilikçi malzemeler kullanarak alanında öncüdür. Neutraderm formülasyonunu güncelleyerek tüketicilerin ihtiyaçlarını gidermek için daima en iyisini hedefler ve geliştirir. Bunu yaparken de bilgi birikimini ve tecrübelerini kullanır.

Neutraderm, ürün yelpazesine bakılacak olduğunda; yaşlanma karşıtı ürünler, sivilce sorunlarına karşı geliştirilmiş olan ürünler, temizleyici ve tonerler, saç kaybına yönelik ürünler, nemlendiriciler, cilt aydınlatıcıları, maskeler, güneş koruyucuları olarak sıralanabilir. Yaşlanma karşıtı ürünleri son teknoloji ile geliştirilmiş olup, doğal içeriklidir. Anti-aging etkisi ile kırışıklıklar, ince çizgiler, sarkmalar gibi cilt sorunlarını çözmeye odaklıdır. Kullanımı ile cildin parlak görünümü ve canlılığı sağlanır. Yaşlanma doğal bir süreçtir bunu hepimiz biliriz ancak bunu kabul ederek yaşlanmaya mahkum olmak yerine doğru markanın doğru ürününü tercih ederek yaşlanmayı olabildiğince geciktirmek elimizdedir. Neutraderm yaşlanma karşıtı bakım ürünleri tam bu noktada hedefe ulaşmada hizmet eder. Yaşlanmayı geciktirerek tam bakım yapar. Neutraderm, sivilcelere yönelik olarak da geliştirmiş olduğu ürünleri ile ihtiyaç olan bakımı sağlamaktadır. Ürünlerinde ki gelişmiş akne savunma sistemi ile temizleme işlemini derinden yapar. Bu sistem ile mevcut lekeler tedavi edilir ve gelecekte mevcut çıkabilecek sivilcelere karşı önlem alınır.

Neutraderm, saç kaybına yönelik olarak geliştirdiği ürünleri ile de son derece etkili bakım sağlar. Saç büyütme sistemi ile aktif içerikli maddelerin sinerjik etkisi ile saçlarda gereken büyüme sağlanır. Saçların daha sağlıklı ve saç köklerinin daha kuvvetli olması için Neutraderm gereken bakımı sağlamaktadır. Neutraderm, cilt bakımında uzman markanın ürünleri ile istediğiniz her türlü bakımı gerçekleştirebilirsiniz

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.