x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
My Omega
Sırala:

My Omega

MyOmega dünyanın ilk topikal şekilde yüzeyden uygulanan zaman salınımlı markası.MyOmega markası  yüksek seviyede nanoteknolojileri uygulayarak kullanıcıların karşıl karşıya geldiği en büyük problemlerden olan uzun ömürlülük sorununu ortadan kaldırmak gayesiyle geliştirilmiştir.
 
Bu zaman zarfı , yenilikçi bir şekilde bakış açısına ait bir ürün geliştirme ekibi ve profesyonel ve azimli kimyagerlerin beyin gücü ile işe başladı. Bütün hepsi de tek bir gayeyi paylaşmaktaydı.

 
Bu amaca baktığımızda ağızdan alınan veya tesirleri kısa süren topikal  bir alternatif bulmak en önemli hedefti . Sonunda, nanoteknoloji alanındaki çabuk gelişmeler  ışığında, dünyadaki ilk topikal  zaman salınımlı  MyOmega efsanesini ortaya çıkardı. Bu ağrı kesici krem  genellikle  spor aktiviteleri  yaralanmaları sonunda oluşan uygulanan topikal üründür.

Tropikal yönü onu farklılık kattı . Mentol, kafur, omega yağları, acai çileği içeren zaman salınımlı içerikler bulundurur.

My Omega Ürünleri

Bu efsane alanında yenilik getiren  nanoteknolojiyi  bulunduran marka, tüm topikal ürünleri eşit olarak gelişmediğinin en önemli kanıtıdır. uyku problemleri için mentollü bir kremden veya eklem ya da  kas gibi vücudu rahatlatıp hedeflenen  bölgelere derinlemesine tesirde bulunurken ayrıca eklem ve kas için  kontrolü eline almak  üzere mentol ve kafurdan oluşan bir baza antienflamatuar omega yağlarını da üstüne ekler.
 
Vaka doğal  kullanılarak yapılan tedavisi olduğunda , aynı zamanda bir topikal analjezik , bu doğrultuda  altı ve sekiz saatlik bir süre de sürekli zaman salınımını verir. Güçlü bir mentol kafur kombinasyonu , için muhteşem antienflamatuar yararları sağlar , aynı zamanda doğal  zaman salınımlı etkileri eşliğinde sürekli olarak tesirde  bulunurlar. iyi bir gece uykusu veya yorucu bir iş günü boyunca faydaları son derece devam eder. Zaman salınımlı mentol , kafur , omega yağları ve acai çileği özleri içerir. Ana etken maddeleri mentol ve kafur ağrı giderici özelliklerde bulunur.

Neden My Omega?

Myomega ağrı kesici kremleri ile kronik ağrı tedavisi için topikal ağrı tedavisine yeni bir yön kazandırıyor. Genelde spor aktiviteleri sonucu oluşan problemler için uygulanan eski topikal ağrı kesici ürünler ve ağrı kesici jeller , nanoteknoloji ürünleri kullanılarak gelişim sağlamış.
 
Markanın bu yeni topikal ağrı kesici ürünleri antienflamatuar ve istenilen soruna  yönelik ağrı kesici faydaları ile kesinlikle karşılaştırılamaz. Kronik ağrı sprunları , problemleri  için doğal ağrı kesicileri kullanan topikal analjezik ağrı kesici ürünümüz , piyasada bulunan , satılan çok miktarda ki topikal ağrı kesiciden farklı bir konumda bulunmaktadır.

My Omega Kullanıcı Yorumları

Markanın ürünlerini kullanan kişiler vücut bölgelerinde tüm ağrılar üzerinde etkili olduğunu anlatmışlardır . Farklı kullanıcılar  iltihabi ,  tenis dirseği gibi rahatsızlıkları , fibromiyalji , spor sonrasında oluşan ağrıları , kadınlarda adet sancılarını , siyatik , ameliyat sonrası oluşan ağrılar , kemik ağrıları , baş ağrısı , kas ağrıları , zona hastalığı , nevralji , bel ağrısı gibi hayattan bezdiren ağrılar üzerinde etkili olduğunu söylemişlerdir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.