sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Mooi

Doğal ürünler sadece bedensel problemleri giderilmede kullanılmıyor. Estetik ve güzellik içinde bitkisel ürünler sorunlarınızı gidermede büyük avantajlar sağlıyor. Mooi ürünleri, içeriğindeki guarana ve diğer bitkisel polifenollerin etkisi ile cilt altında biriken yağların giderilmesini sağlayarak, bölgesel olarak incelmeye, selülitlerin giderilmesine ve cildin sıkılaştırılmasına yardımcı olur.  Guarana ve diğer bitkisel özlerin etkisi ile ilk uygulamadan itibaren gözle görülür bir etki sağlayan Hollanda'dan ithal edilen Mooi Jel, düzenli kullanım sonucu, ortalama 4-6 hafta sonra belirgin düzeyde incelme sağlar. Banyo sonrası ya da sıcak havlu kompresi ile gözeneklerin açılarak, jelin cilde daha hızlı nüfus etmesi sağlanır. Mooi Jel, masaj yaparak sorunlu bölgeye uygulandığında o bölgede kan dolaşımını hızlandırarak yağların giderilmesini sağlar.

Bölgesel incelmeye destek olmasının yanı sıra, cildin sıkılaştırılmasına da yardımcı olur.Günde 3 kere aşağıdan yukarıya doğru hafif dairesel hareketlerle ürün cilt tarafından tamamen emilene kadar masaj yaparak yağ toplanmış olan bölgeye uygulayınız. Jelin temiz cilde uygulanmasına dikkat ediniz. Selüliti ve bölgesel yağlanmaları önlemek için günde en az 1, 5 – 2 litre su içmeniz, ayrıca sağlıklı bir yaşam için spor yapmanız tavsiye edilir. Mooi’i yüze uygulamayınız. Herhangi bir ilaç kullanılıyorsa kullanmadan önce doktora danışılması gerekir. Hamileler ve bebek emzirenlerin kullanmadan önce doktora danışması tavsiye edilir. İçeriğindeki deniz yosunu iyot içerdiğinden Tiroid hastaları kullanmadan önce doktora danışmalıdır.  İçindeki etken maddelerden herhangi birine alerjisi olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Mooi, herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi ve ya önleme amacı ile kullanılamaz. İlaç değildir. Şimdiye kadar belirtilen bir yan etkisi görülmemiştir.

Mooi inceltici ve sıkılaştırıcı jel, cildin altında, karın, iç kalça ve üst kol, dış kalça ve kalça gibi bölgelerde toplanmış yağ hücrelerini harekete geçirerek, bu bölgelerde toplanmış yağların giderilmesine ve azaltılmasına destek olur. Cildin sıkılaştırılmasına ve bölgesel incelmeye yardımcı olur. Mooi ayrıca, parçalanan yağların vücuttan dışarı atılmasını sağlayarak, var olan selülitlerin azalmasına yardımcı olur ve yeni selülit oluşumuna engel olur. Mooi ürünleri, yağlanmaları gidererek, bölgesel incelme sağlanmasına, cildin altında var olan selülitlerin giderilmesine, ciltte elastikiyet ve sıkılaştırma sağlanmasına, cilt altında toplanmış portakal kabuğu görünümünün azaltılmasına, vücutta yeni selülit oluşumunun önlenmesine, cilt yüzeyinin altında kan dolaşımının arttırılmasına, antioksidan etki göstererek cildin gençleştirilmesini sağlar. Ayrıca vücutta tutulan su miktarının azaltılmasına, Cilt yüzeyinin düzleştirilmesine, pürüzsüz bir cilt oluşumuna, ciltte ferahlık, canlılık hissinin sağlanmasına, cildin nemlendirilmesine yardımcı olur. Mooi, daha pürüzsüz, selülitsiz ve daha sıkı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.