x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Monoderma
Sırala:

MonoDerma

Marka Mono Derma, cilt üzerindeki olumsuz etkileri ortadan kaldırmak için piyasaya sunduğu kapsülleri ile fazlaca bilinen bir markadır. Tamamen saf kapsülleri ile doğal içeriğindeki ürünü 28 günlük bakım uygulamasından sonra cilt ihtiyaçlarına yönelik olarak onarım yapar. MonoDermanın farklı kapsülleri ve içeriğindeki vitaminleri birçok farklı soruna çare olmaktadır.
 
Genel olarak değerlendirdiğimizde markanın; ciltlerde kırışıklık, leke, ince çizgi, akne vb. bir çok deformasyonu ortadan kaldırmaya yönelik olarak tasarladığı doğal ürünlerle karşımızda olduğunu biliyoruz. Bakımın önemi, doğru yapılması kullanılan ürünle yakından ilgilidir. Ürün seçimini yaparken öncelikle problemimize yönelik olarak seçim yaparız sonrasında ise, o ürünü almamızı teşvik eden nedenleri sorgularız. En baştaki neden ürünün markasıdır.
 
Marka olmak iki üç ürünü fazlaca görülen problemleri tespit ederek, ona yönelik olarak çözüm bulmak sloganlarıyla piyasaya sürmekle olmuyor. Bu tür markalar parlamadan sönüyor. Marka olmak için farklı, doğal, işe yarayan, inovasyonel, dönüşümcü fikirler ve gerçek çözümlerle reel sonuçlar ortaya çıkarmak gerekiyor. Sonuçta marka insanlarda farklı bir heyecan uyandırabiliyorsa güven kazandırabilir. İşte bu noktada MonoDerma marka olarak farklı bir vizyon geliştirmiştir. Bunu anlamak için kahin olmaya gerek yok. Ürünlerine ve sağladığı reel faydalara bakmak yeterli.

MonoDerma Ürünleri

Öncelikle marka ambalaj bile kullanmamış. O kadar doğal olmak istemiş yani. Saf ürününün dışının bile doğal olmasını istemiş. İçeriğindeki maddeler tamamen doğal. Vitamin özlerinin mucizevi gücünden yararlanan ürünlere biraz daha yakından bakalım.

MonoDerma A15 - Saf A Vitamini (Retinol)

İçeriğinde saf A vitamini bulunduruyor. Yararları saymakla bitmeyecek kadar çok. Cildi nemli tutuyor, kurutmuyor. Gözenekleri temizliyor, lekeleri ortadan kaldırıyor. Birde Emidermal denilen döngüsü var içeriğinin. Cildin ölü hücrelerini temizliyor. Antioksidan özelliği ile ince çizgileri, kırışıklıkları ortadan kaldırıyor. Ciltte bulunan foto hasarı azaltıyor, kuru ve yıpranmış görünümün giderilmesini sağlıyor. Bu ürün genellikle; akne izi bulunan ciltlerde, kalınlaşma, pullanma görülen ciltlerde, renk tonu farklı olan, ince çizgili ve kırışık, yağlı, geniş gözenekli ciltlerde tedavi amaçlı kullanılıyor.

MonoDerma C10 - Saf C Vitamini (L-Askorbik Asit)

İçeriğindeki saf C vitami bulunuyor. Cildi serbest radikaller, stres, kirli hava, sigara dumanı ve güneş gibi dış etkenlerden koruyor ve onarıyor. İçeriğindeki L-askorbik asit, C vitamininin en biyoaktif formudur. Hava kirliliği, sigara, UV gibi çevresel etkilerle oluşan serbest radikallerin nötralizasyonunu sağlıyor. Güneş, yaşlılık ve hamilelik gibi faktörlerin sebep olduğu cilt lekelerine karşı koruyucu özelliği taşıyor. Kullanım alanları; lekeli ciltler, fotohasarlı ciltler, hafif ve derin kırışıklık olan ciltler, elastikiyetini ve parlaklığını kaybetmiş donuk ciltler olarak sıralanıyor.

MonoDerma E5 - Saf E Vitamini (Tokoferol)

İçeriğinde saf E vitamini bulunuyor. Antioksidan etkisi ile cildin yaşlanmasını önlüyor. Cildi dış etkilerden koruyor. Cildi nemlendiriyor. Cildin su bağlama kapasitesini ve stratum korneum hidroasyonunu artırarak nemlendirici etki sağlıyor ve böylece kırışıklıkların derinliğini azaltıyor. Cildi serbest radikallerden, UV ışınlarının oluşturduğu hasardan koruyor. Kullanım alanları; kuru ciltler, kırışıklıklar, UV ışınları olarak sıralanıyor.

MonoDerma Idrosi XL

Aşırı terleyen koltuk altı, el ve ayağın terlemesini önlemeye yardımcı oluyor. İçeriği tamamen doğal olup kimyasal madde içermiyor. Kısacası; 28 günde etki eden MonoDerma'nın saf vitamin kapsülleri ile her bir kapsülün etkisini derinden hissederek değişeceksiniz. Saf vitamin kapsülü tek dozluk ve 28 adettir. Mucizevi etki 28 gün sonra kendini göstermektedir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.