x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Mehmet Müderrisoğlu
Sırala:

Mehmet Müderrisoğlu 

Marka sahibi Eczacı Mehmet Müderrisoğlu 1948 yılında İstanbul’da doğmuştur. Babasıda Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk eczacılık okulu mezunlarındandır. İlk ve orta okulu Şişli Terakki Lisesi, liseyi Ankara TED Koleji’nde okumuştur. Mehmet Müderrisoğlu sanayicilik, eczacılık fakültesinde kozmetoloji hocalığı yapmaktaadır. Bunun yanı sıra 1970’den günümüze ara vermeden Rebul Eczanesi’nde eczacılık yapmaktadır. Diabetes Mellitus, Hiper Tansiyon, Babamın Asrı ve Fakültede Öğrenemediklerim adlı dört basılı, Evde Hasta Bakımı konusunda ise bir adet basıma hazır kitabı bulunmaktadır. Önemli kanallarda sağlık programları sunmuştur. 2010 yılında Altın Havan ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Mehmet Müderrisoğlu Antiaging konusunda patentlidir. Marka, 118 yıllık Rebul eczanesinin yönetimini yaparken diğer yandan kozmetikteki deneyimleri ile MFM Cosmeceuticals markasıyla yeni ürün araştırmalarında bulunmaktadır. İlaç kadar etkili kozmetik olan Cosmeceuticals lar geniş bir seri olarak piyasada bulunmaktadır. Son teknolojiyle GOLD MAGIC serisini üreterek içinde 23,5 ayarlık saf altın içeren güçlü antiaging serisini de piyasaya arz etmiş durumdadır. Markanın geliştirdiği ürünlere bakıldığında bölgesel incelmeye, hamilelik dönemi çatlaklarına karşı üretilmiş oldukları görülmektedir.

Ürünlerinden Alpin Premama Annelik Öncesi Krem; bilindiği gibi hamilelik dönemi hızla kilo alınan ve kilo alımı sonrasında da çatlakların oluşmasını sağlayan bir dönemdir. Hamililiğin üçüncü ayı itibari ile ürün kullanımına geçilmeli ve çatlaklara karşı önlem alınmalıdır. Alpin Premama Annelik Öncesi Krem ince tabaka halinde çatlak oluşumu olabilecek bölgeye sürülmelidir. Hamilelik sürecinde hızla genişleme durumu gerçekleşir ve ciltte gerçekleşen enflamasyon sonrasında da cilt matrixinde degradasyon meydana gelir. Bu durumda ciltte çatlak görünümünü oluşturur. Bu gibi durumlarda Alpin Premama Annelik Öncesi Krem kullanılmalıdır. Krem cildi nemlendirir, vücudu esnemeye hazırlar ve tüylenme gibi sorunlara yol açmaz. Kullanımı sonrasında terletmez, dokuda çabukça emilim sağlar.

İçeriğine bakıldığında Pentaoyl Tripeptid-5 ile, Collagen matrixinin güçlenmesine, cildin esnemesine ve doğum sonrası eski haline gelmesine yardımcı olur. Hyaluronic Acid ile, cildin gün boyu nemli kalmasını sağlar. Provitamin B5, cildin esnemesine ve hücre içi nemin tutulmasına sağlar. Alp Nanesi, cildin gerilmesiyle oluşan kızarıklık ve kabarmayı önler. Kayısı Çekirdeği Yağı ile cilt beslenir. Üzüm Çekirdağı Yağı, cildin antioksidanlarla kaplanarak dış etkenlerden korunmasını sağlar. Shea Butter, cildin ihtiyacı olan yağı ve beslenmeyi sağlar.

Bunun yanı sıra geliştirilmiş olan Guarana Krem Erkeklere Özel Guarana Krem kol, karın, bacak bölgelerine yönelik olarak geliştirilmiş inceltici özellikli kremdir. Kullanımı sonrasında maksimum düzeyde incelme görülür. Guarana İnceltici Krem etkilerine bakıldığında; vücudun belli bölgelerinde incelme sağlar. Cildin sıkılaşmasını sağlar. Cilt yüzeyinin gergin ve güzel olmasını sağlar. Sizde vücudunuzda incelik, sıkılaşma istiyorsanız Guarana Krem'i tercih edebilirsiniz. Bu ürün istediğiniz vücut bakımını tam olarak gerçekleştirecektir. Size de sağlıklı bir vücut armağan edecektir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.