x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Maxi Male
Sırala:

MAXİ MALE

Maxi Male krem, penis küçüklüğünden şikayetçi olan erkeklere çözüm sunmak amacıyla üretilmiş bir kremdir.
 
Tamamen doğal,bitkisel özlerden üretilen Fransa menşeili marka olan Maxi Male gelişmiş teknolojilere sahip Fransız ruf laboratuarlarda yapılan birçok araştırma, dermotolojik test ve klinik deney neticesinde tamamen doğal bitki özlerinden üretilmiş olup, etkili bir penis büyütücü ürün olmakla birlikte ereksiyon ve sertleşme sorunlarının çözümünde de etkili olmaktadır.
 
Tamamen bitkisel olması nedeniyle herhangi bir yan etkisi görülmediği klinik deneylerde ortaya konulmuştur.

Maxi Male Özellikleri

Maxi Male krem, peniste gözle görülür bir büyüme sağlamaktadır, bu amaçla 200ml.üretilen ürün uzun süre kullanıma imkan sunmaktadır ve düzenli olarak üç ay kadar bir süre kullanıldığında ortalama dört cm. bir büyüme sağladığı gözlemlenmiştir.
 
İçeriğinde  ginseng, gingko, mikro kan dolaşımını hızlandıran maron dlnde ile tonik ve azodilatör bulunan cntella asiatica olan krem bu  karışımı sayesinde penisteki mikro kan dolaşımını sağlayarak penis dokularının yenilenmesini sağlayarak penis büyümesini desteklemektedir. 
 
Yağlı yapısı nedeniyle uygulaması kolay olan ürün sürüldükten sonra yaklaşık beş dakikalık bir masaj yapılmalıdır. Penis büyütme amacıyla kullanıldığında günde bir kez uygulanmalı, ereksiyon ve sertleşme için kullanıldığında cinsel birleşmeden önce uygulanması uygundur.

Maxi Male Kullananlar: Maxi male kremin %100 müşteri memnuniyeti sağladığını ürünü kullanan kişilerin yorumlarından anlayabiliriz. Özellikle ereksiyon sorununa da çözüm sunması ve cinsel isteiği artırması etkisinin olması ile ilgili ürünü kullananlar olumlu sonuçlar aldıklarını ifade etmişlerdir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.