sadsad x
asdasd

Görünüm: 3 4
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Matrigen

Matrigen Krem, selülitlerin görünümünü hafifletmeye yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. İçeriğinde barındırdığı doğal maddelerle son derece etkili bir sonuç elde etmenize yardımcı olur; Soya, kafein, paptya, capsiumannuum içerir. Sıkılaştırıcı ve inceltici özelliğe sahiptir. Cilt tarafından kolayca emilir ve cilde rahatsızlık hissi vermez. Cilde nem desteği sağlamaya ve pürüzsüz bir görünüm sunmaya yardımcıdır. Ürünümüzü kullanırken dikkat etmesi gerek hamileler ve emziren annelerdir. Bu kişilerin çok hassas bir dönem geçirmelerinden ötürü ürünü kullanmamaları önerilir. Krem cilde uygulandıktan hemen sonra cildinizde sıcaklık ve yer yer batma hissi görülebilir. Bu zamanla normale dönecektir. Kol çevrenizde, karın bölgenizde, üst bacakta, basenlerde, alt bacak bölgenizde kullanmanız daha etkili sonuçlar almanıza yardımcı olur. Ürünü kullanma süresini, kullanma talimatlarına dikkat ederek, kendiniz belirleyebilirsiniz.

İnsan yaşamının doğal akışı içinde çeşitli sorunlar cildiniz için büyük problemlere vesile olabilir. Yetersiz ve dengesiz beslenme alışkanlıkları, zararlı alışkanlıklar, yeteri kadar su tüketmemek, hareketsiz bir yaşam biçimi, selülit oluşumuna neden olabilecek dış etkenlerdir. Hormonal sebepler, hamilelik, menopoz gibi durumlarda selülit oluşumuna neden olabilecek durumlardır. Bu durumlarla karşılaşmadan önce bunlara dikkat edilmesi en önemli unsurdur. Ancak selülit oluşumundan sonra ise bu durumla başa çıkabilmenin tek şartı ise o bölgelere bakım ve onarım uygulamaktır. Genel bir kanı olarak Selülit oluşumunun şişman kadınlarda daha yoğun olduğu düşünülür. Bu yoğunluk açısından böyle olsa da zayıf kadınlarda da selülit oluşabileceğini unutmamak gerekir. Selülit bir genetik aktarım sonucunda da görülebilen ve çözüm üretilmesi oldukça zor bir hastalıktır.

Selülit’i portakal kabuğunun görünümüne benzetebiliriz. Bu görünümün kadınları mutlu ettiğini söylemek son derece güçtür. Selülit görünümü, kadınların istediklerini giyememelerine, kendilerini rahatsız hissetmelerine neden olabilir. Kadınların hepsi için geçerli olan bir şey var ki oda pürüzsüz ve güzel bir görüntüye sahip olmak. Matrigen krem, portakal kabuğu görünümünde düzelme sağlamaya çalışarak, kadınların kendilerini daha rahat hissetmelerine yardımcı olur. Cildi sıkılaştırır ve esneklik sağlamaya yardımcıdır. Cildinizi toparlar ve rahatlatır. Selülit sadece kadınlarda görülen ve kadınların problemi değildi az da olsa erkeklerde de görülen selülit erkeklerin de sorun olarak kabul edebildiği bir hastalıktır. Ürünümüz erkeklerinde kullanımına uygundur. Ancak selülit kadınlarda daha sık rastlanan bir sorundur. Kadınlarda daha fazla görülmesinin nedeni ise cilt yapılarındaki farklılıktır. Bu farklılık genetik sebeplerden kaynaklanmaktadır.

Selülit görünümünden kurtulmak için spor yapmak, dengeli ve sağlıklı beslenmek, bol su tüketmek gerekir. Masajın da hücreleri harekete geçirici etkisi vardır, düzenli olarak yapılacak masaj ile selülitlerin görünümünde düzelme sağlanabilir. Bunların yanında dışarıdan kullanılacak ürünler de cildi sıkılaştırmaya, pürüzsüzleştirmeye yardımcı olabilir. Matrigen krem cilt görünümünü düzgünleştirmeye çalışmasının yanı sıra, cildi nemlendirmeye de yardımcı olur. Cilde yumuşaklık hissi sağlamaya çalışır. Matrigen krem, uygulanacağı bölgede yaklaşık on dakika masaj yapılarak uygulanır. Ürünümüze internet sayfamız üzerinden rahatça ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ürünümüzün kalite kontrolleri ilgili birimler tarafından düzenli bir şekilde gerçekleştirildiği için gönül rahatlığı ile kullanıma uygundur.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.