x
Match Konjac Süngeri Yeşil Çay Özlü Kalp

Match Konjac Süngeri Yeşil Çay Özlü Kalp

Daha fazla Match Konjac ürünü
Barkod:
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
19,50 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Match Konjac
Ürün Serisi : Temizleyiciler ve Tonikler
Boyut : -
Güncelleme Tarihi : 05.09.2016 - Pazartesi
Özet Bilgi : Formülünde yer alan yeşil çay özleriyle doğal bir bakım yapan ürün özellikle hassas cilt tipleri için geliştirilmiştir. Mineral açısından oldukça zengin olan ürün cilt onarımını ve yenilenmesini destekler. Cildi yağ ve kirden arındırarak akne oluşumlarını engeller. Duş sırasında kullanıma uygundur.
Match Konjac Süngeri Yeşil Çay Özlü Kalp

Yeşil çay özleri ile cilde bakım yapar, temizler ve nemlendirir. Vücut ve cilt bakımını etkli şekilde gerçekleştiren ürün hassas olan cilt tipleri için idealdir. Match Konjac Süngeri Yeşil Çay Özlü Kalp, %100 konjac bitkisi lifinden üretilmiştir. Mineral açısından oldukça zengin olan ürün cildin pH değerini dengeler, bozmaz.

Yumuşak yapılı ürün tüm ciltlerde gereken koruyucu ve onarıcı bakımı destekler. Zengin içerikli ürün cildi derinden nemlendirir, temizler ve yağ, kirden arındırır. Düzenli kullanım ile, cildin doğal parlaklığa kavuşmasına yardımcı olur. yumuşak ve canlı cilt gelişimini destekler. Peeling etkili ürün ciltteki kalıntıları söker atar. Akneye neden olan her türlü bakteryi ciltten atar. Yağ ve kirin atılmasına yardımcı olur.

Match Konjac Süngeri Yeşil Çay Özlü Kalp Özellikleri:


Cilde peeling etkisi sunan ürün ciltteki ölü kalıntıları atr. Akne ve sivilceye neden olan bakterileri ciltten uzaklaştırır. Doğal alkali oranı ciltteki asit ve yağ oranını dengeler. Nemlendirici ve sağlıklı, canlı cilt görünümüne destek sağlar. Match Konjac Süngeri Yeşil Çay Özlü Kalp, ekstra yumuşak yapılıdır, hassas olan ciltlerde de rahatlıkla kullanılmaktadır. Alkali oranı sabittir ve ciltteki her türlü olumsuz etkiyi giderir. Zengin içeriklidir. Besler, korur ve nemlendirir.

Vücuda Etkisi: Yumuşak yapılı ürün hassas olan ciltlerde gereken korumayı sağlar. Besleyici ve koruyucu yapısı ile cilde destek sağlar. Özellikle akne ve sivilceye neden olan bakterilerin ciltten atılmasına destek olur.

Kullanım Şekli: Sünger bir süre suda bekletilir, suyu emen ürün sonrasında kullanıma hazır hale gelir. Yüz ve vücuda dairesel hareketlerle hafifçe bastırılarak birkaç dakika masaj yapılır. Uygulama bittiğinde sünger tekrar suda yıkanır ve kalan su sıkılır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Duş sırasında kullanılır.

Not: Ürün üzerindeki ip yardımı ile asılır ve kurutulur. Ürünü ıslak ya da nemli olarak kapalı kapta saklanmaması önerilir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.