sadsad x
asdasd

Match Konjac Sünger Ürünleri

Görünüm: 3 4
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Konjac

Konjac ürünleri ilgi çekici, farklı süngerlerden oluşmaktadır. Tüketicileri yeni ve farklı ürünlerle tanıştıran ve ürünlerine yeni yorum katan Match Cosmetics Konjac'tı bizlerle buluşturmuş olan markadır. Match Cosmetics; bir çok ürün yelpazesi ile kozmetik pazarındaki yerinde. Bakımlı, şık olmak isteyen herkese hitap eden marka, vücut bakımı, cilt bakımı, farklı ve renkli kozmetik ürünleri, nano teknoloji ile üretilmiş yüz ve göz maskeleri, makyaj malzemeleri ve tırnak bakımı, süngerler gibi bir çok alanda ürünler geliştirmektedir. Match Cosmetics, kozmetik sektöründeki ihtiyaçları, Dış Ticaret alanındaki bilgi ve tecrübesi ile birleştirerek sürekli artan ve yenilenen ürün gamı ile tüketicilerinin hizmetine sunmaya devam etmektedir. Bu ürünler arasında Konjac süngerleri kullanımıyla, içeriği ve faydaları ile farklı bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Konjac süngerleri ismini Konjac bitkisinden almıştır.

Konjac süngerlerine yeni bir yorum getiren Match Cosmetics, sünger özünün, Japonya'da yetişen ve asırlardır ilaç ve gıda sektöründe kullanılan bir bitki olduğunu belirtmektedir. Konjac süngeri %100 doğaldır. Sünger, Konjac bitkisinden üretilmiştir. Mineral açısından son derece zengindir. Konjac süngeri tüm cilt tipleri için kullanılmaktadır. Yumuşak yapısıyla cildi derinlemesine temizleyerek yağdan ve kirden arındırır. Düzenli kullanımı sonrasında doğal bir parlaklık ve yumuşaklığa, canlılığa neden olur. Bunun yanında hassas ciltlerde dahi kullanılabilir. Konjac Süngerleri cilde oldukça yarar sağlar. Bu faydaları sıralamak istersek; ciltte peeling etkisi yaratır. Cildi temizler ve ölü hücrelerin atılmasını sağlar. Ciltte oluşan akneleri oluşturan bakterilerin oluşumunu engeller. Cildin nem dengesini sağlayarak canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Ekstra yumuşak yapısıyla en hassas cilt tipleri için de kullanılabilir. Konjac Süngerleri, cilde masaj yaparak kan dolaşımını aktive eder ve cildin yenilenme sürecine girmesine yardımcı olur.

Konjac süngerleri oldukça çeşitli. Farklı çeşitleri olan bu süngerler, cilt tiplerine göre en uygun süngeri tercih edebilirler. Üç ayrı çeşidi bulunan süngerin Natural, Yeşil Çay Özlü, Bambu Kömürlü şeklinde isimlendirildiğini biliyoruz.

  • Natural Konjac Süngeri; bu sünger, doğal lifli yapısı sayesinde cildi derinden temizleyerek parlaklık ve canlılık vermektedir. Yağlı ve hassas olmayan cilt tipleri için uygundur. Duşta kullanımı için uygun banyo boyu da mevcuttur.
  • Yeşil Çay Özlü Konjac Süngeri; bileşenleri yeşil çay özlerinden oluşmuştur. Bu haliyle en hassas ciltlerde hatta bebek ciltlerinde bile kullanılabilir.
  • Bambu Kömürlü Konjac Süngeri; akneli ciltler için geliştirilmiş olan bu sünger ile, akne oluşumuna sebep olan bakterilerin ciltten atılmasını sağlar.

Görüldüğü gibi tamamen doğal olan, bitkisel içerikli süngerler en hassas ciltlerde ve bebeklerde rahatlıkla kullanılabilir. Konjac süngerleri içerik bakımından Konjac bitkisinin liflerinden elde edilmektedir. Bu bitki lifi kullanımı ile cilde doygunluk vermesi amaçlanmıştır. Bu bitki lifleri çeşitli aşamalardan geçerek cilt bakımı ürünü haline getirilmiştir. Konjac süngerleri yüz için kullanılabildiği gibi vücut için kullanılanları da mevcuttur. Yüz için kullanılan üç seri iken vücut için kullanılan sadece Natural Seri'dir.

Konjac süngerlerini kullanırken; süngeri suda bekleterek suyu emmesini sağlıyoruz ve kullanıma hazır hale getiriyoruz. Sonrasında uygulama yapılacak bölgeye masaj yapar tarzda hafifçe bastırarak uyguluyoruz. Sonrasında süngeri sıkıyoruz. Sonraki kullanıma kadar sertleşecek olan sünger su ile yeniden açılır hale gelecektir. Süngerlerin iyi bir bakım yapabilmesi için 3 ayda bir değiştirilmesi önerilmektedir. jel ve köpükle kullanılabilen süngerler, sabun ve ılık su ile temizlenebilir. Görüldüğü gibi farklı tarzıyla tüketiciye hizmet veren Konjac süngerleri ile sizde dilediğiniz doğal bakımı yapabilirsiniz. Yüzünüz ve tüm vücudunuz için kullanabileceğiniz ürün farklı serileri ile satış mağazaları ve online satış sitelerinde mevcut.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.