sadsad x
asdasd

Marrakesh Ürünleri ve Çeşitleri

Görünüm: 3 4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Marrakesh

Büyük kozmetik dünyasına küçük bir aile şirketi olarak giren Marrakesh, şimdi tüketicilerine dünya standartlarında güzellik ürünleri sunmak için en güvenilir uluslararası marka haline geldi. Marrakesh, öncelikli olarak ürünlerine güç veren doğayı ve canlıların sağlığını gözetmektedir. Saça ve insan vücuduna hasar verebilecek zararlı kimyasal maddelerin hiç birini kullanmadan, sadece doğal biltkilerden elde ettiği yağlar ve özlerle etkili formüller üretmektedir. Ürünleri yoğunlukla daha sağlıklı ve güçlü saç yapısına kavuşmak için Argan ve Kenevir yağı kullanılarak hazırlanmaktadır. Marrakesh Saç Besleyici Yağlar ve diğer bakım ürünleri piyasada en çok satan ve aranan saç bakım ürünlerinden birisidir. Marrakesh ürünleri % 100 vegandır. Doğaya saygı duyan ve hayvanlar üzerinde yapılan kozmetik testlere karşı olan Marrakesh, ürünlerinde hiç bir hayvansal katkı maddesi barındırmaz. Tüm ürünlerin ambalajları % 100 geri dönüşümlü olan marka tam bir doğa dostudur.

Bütün ürünlerine kaynak olan Argan ağacının yapısına baktığımızda markanın neden doğaya döndüğünü daha iyi anlıyoruz. Argan ağacı, sadece Fas’ın güneybatı bölgesinde yetisen yaklaşık 10 metrelik bir ağaçtır. 150-200 yıl yasayabilen bu dayanıklı agaç, kuraklığın hakim olduğu topraklarda yetişmiştir. Argan ağacının meyvelerinden elde edilen arga yağı, yüzyıllar boyunca bölgede yaşayan Berber Kadınları tarafından üretilip kullanılmıştır. Yüzyıllar boyu anneden kıza geçerek günümüze gelen tecrübeler sayesinde,  yüksek besin,kozmetik degeri ve sayısız iyilestirici özellikleri bulunan argan yağı oldukça kıymetlidir. Yüzyıllar öncesinden aktarılarak günümüze kadar gelen bu güzellik sırları, teknoloji ve deneyim ile yoğrularak  etkili saç bakımı için ürünleri olarak karşımıza çıkıyor.

Marrakesh, özellikle zor şekil alan inatçı saçlarda yoğun etki göstererek kolay düzleşme sağlıyor. Argan yağının kenevirle sağladığı muhteşem uyumu sayesinde, saçların nem ve beslenme ihtiyacını kolayca karşılayan ürünler sunan Marrakesh, saçı beslemek, şekil vermek ve mükemmel parlaklığa kavuşturmak için ürün geliştirmeye devam ediyor. Anti aging ve onarıcı etkiye sahip Argan Yağı, içerdiği yüksek orandaki vitamini ve Omega 3, Omega 6, Omega 9 yağları içeriyor. Zengin vitamin ve yağ içeriği sayesinde saçın mevcut hasarlarını onarırken saçın direncini arttırıyor. Marrakesh ürünlerini tercih etmeniz için bir çok sebep var ancak en önemli sebep markanın doğallığıdır. Çünkü, Marrakesh ürünleri saça zarar veren sülfat, paraben, propilen glikol, boyar madde, hayvansal kaynaklı bileşenler içermez. Ayrıca hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Fas’lı kadınların öncülüğünde kurulan kooperatifler sayesinde ve sürdürülebilir politikalarla Argan Yağı üretmeyi teşvik eden Marrakesh, aynı zamanda ülkenin kadın işgücünü güçlendirmek adına etkili bir yol izliyor. Doğanın her türlü nimetlerini değerlendiren güneş panelleri kurarak enerjiyi verimli kullanan tesislerde doğayla dost ürünler sunmaya devam ediyor.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.