sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Linex

Linex saç bakım ürünleri, saçta ve saç derisinde ortaya çıkabilen problemlerle savaşmak için geliştirilmiş özel ürünleri bulunan bir markadır. Linex yalnızca saç ve saç derisinde hijyen sağlamak için değil, aynı zamanda antioksidan etkisiyle saç gelişimine yardımcı olan bileşenleri nedeniyle tercih edilebilir bir markadır. Saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olarak, dolgun, güçlü ve sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlayacak olan Linex, tamamen doğal olan formülüyle saçta estetik bir görünüm yaratırken yıpranmaya ve dökülmeye neden olan diğer ürünlerden farklıdır. Kullandığımız kimyasal içerikli saç ürünleri, gündelik olarak yapılan saç temizliği son derece etkilidir. Ancak bu ürünlerin içerisinde bulunan kimyasallar uzun vadede saç kayıplarına, kepeklenmelere ve hatta tüm vücuda zarar vermektedir. Tıpki bir kanal gibi maruz kaldığı her türlü kimyasalı vücuda ileten saç telleri, kimyasal içerikli saç bakım ürünlerinin zararlı etkilerini vücuda ileterek aynı başka problemlere de neden olabilmektedir. Bu nedenle saç bakımı için doğru ürünü tercih etmek vücudu çevresel koşulların verdiği zararlardan korumak için çok önemlidir.

Özellikle problemli saçlara ve saç derisine sahipseniz, problemlerinize yönelik özel olarak geliştirilmiş bileşenlerin bulunduğu ürünlere yönelmek hem sağlıklı sağlara kavuşmak, hem de kimyasalların zararlı etkilerinden korunmak için uygulamanız gereken bir adımdır. Linex Losyon ve Şampuanları, hormonal bozukluklardan, yanlış beslenme alışkanlıklarından, enfeksiyonlardan, vücuttaki vitamin, protein ve mineral eksikliklerinden, kimyasal ürünlerin kullanılmasından, stres ve üzüntüden, kansızlıktan, ilaç kullanımından ve sürekli yapılarak saçı yoran işlemlerden dolayı dökülen saçların yeniden sağlığını kazanmasına yardımcı olur. Antioksidan etkisiyle, saç derisini yeniden canlandırarak kıl üretmeyen köklerde yeni saç tellerinin oluşmasına yardımcı olur. Linex ürünlerini yalnızca saç dökülmesi için değil, aynı zamanda yağlanma, kuruluk, kepeklenme gibi diğer saç ve saç derisi problemleri için de kullanabilirsiniz.

Linex ürünlerinin bileşiminde tamamen doğal maddeler bulunmaktadır. Linex Bitkisel Şampuanın bileşiminde, bitkisel ekstreler, Natural aktif kompleks M9, vitaminler, mineraller ve doymamış yağ asitleri bulunmaktadır. Ürün düzenli kullanıldığında zayıf olan saçlarınızı canlandırarak tellerinin kalınlaşmasına yardımcı olur. Kepek oluşumunu engeller ve saçlarda dolgun bir görünüm yaratır. Sağlıksız saç derisinin onarılmasına yardımcı olarak saç köklerinin uyarılmasını sağlayan Linex Bitkisel Losyon ise, ölü hücrelerin atılarak sağlıklı saç tellerinin çıkmasını desteklerken aynı zamanda dökülmeyi azaltır ve saç derisinde düzelme sağlar. Linex saç bakım ürünlerinde hiçbir kimyasal ve sentetik madde ile boya bulunmamaktadır. Ürünün kokusunun, renginin ve kıvamının sağlanmasında kimyasal ürünler etkili değildir ve bunlar bitkisel özlerden kaynaklanmaktadır. Sağlık bakanlığının izni ile üretilen bu ürünler ayrıca Alman Dermatest Laboratuvarında yapılan dermotolojik testlerden de onay alarak piyasaya çıkmıştır. Eğer saçlarınızda ya da saç derinizde problemler varsa ya da kimyasal içerikli ürünler kullanmak istemiyorsanız, Linex güvenle tercih edebileceğiniz bir markadır.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.