x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2 3 4 5
Life Time
Sırala:
1 2 3 4 5

Life Time

Life Time besin desteği sağlayan muazzam bir markadır. Life Time 1988 yılında ABD'de kurulmuştur. Marka kendini otorite kabul etmektedir. Firma adı Nutraceutical'dır. Life Time ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetine bakıldığında "İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası" ile ödüllendirildiğini görmekteyiz. Bunun yanında ürettiği ürünlerin de en yüksek kalitede üretildiği garantilenmiştir. Life Time ürünleri NNFA'nin "TrueLabel" programına kayıtlıdır. Life Time formüllerindeki bitkisel karışımlar ve besin destekleri yüksek kaliteli hammaddelerden elde edilir.
 
Ürünleri çevre kirliliğinin yarattığı zararlı ve kimyasal, biyolojik toksinleri içermez. Tüketicilere ulaşan ürünlerin güvenilirliği sağlanarak kullanıma sunulmuştur. Life Time ürünleri, titizlikle seçilir ve doğal hammaddelerden günümüzün beklentilerine cevap verecek şekilde hazırlanır. Life Time tüketicilerin ihtiyacı olan mükemmel besin desteklerini sunmak için daima çalışır. Belirtildiği gibi Life Time gıda takviyesi ürünleri besin değeri yüksek ve doğal içeriği ile gereken beslenmeyi sağlamaktadır. Bilindiği gibi modern yaşam bizi beslenme konusunda yeterince desteklemeyebilir. Yetersiz kaldığımız noktalarda beslenme takviyeleri kullanmak oldukça doğaldır.
 
Günlük koşuşturma içerisinde sağlıklı beslenmek zorlaşır ve fast food ürünlerine yönelim artar. Yoğun ve hızlı olan yaşam koşullarında bu tür beslenme oldukça yaygın bir hal almıştır. Bu beslenme tarzı ile vücut için gerekli olan vitamin, mineral, protein ve enerji yeteri kadar alınamamaktadır. Uzman yaklaşımları da göstermektedir ki yanlış beslenme şekilleri ile vücut gerekli olan vitamin ve minerali bulamamaktadır. Günümüz şartlarında da organik gıda maddeleri bulmak fazlasıyla zordur. Bu nedenle beslenmeye ek olarak dışarıdan gıda takviyeleri alımı yararlıdır. Gıda takviyeleri kötü beslenme nedeniyle eksik kalan ve vücudun alışkanlığından yoksun olan bireyler besin takviyeleri ile vücuda doğru besim alımını gerçekleştirirler. Vücut için gerekli besinlerin dışarıdan sağlanmasını destekleyecek marka Life Time olarak gösterilebilir.
 
Life Time ürünleri oldukça besleyici ve komple bakım sağlayıcı ürünleri içerir. Life Time ürünleri sağlığı korumak ve yaşam kalitenizi yükseltmek için vücudun ihtiyacı olan besin öğelerinin alımını gerçekleştirmek için geliştirilmiştir. Her ürünü ayrı formlarda ve kapsül kullanımı ile tüketicilerin hizmetine sunulmuştur. Örneğin Life Time zayıflamayı bile besin takviyeleri ile başarabileceğinizi gösteriyor.

Tok kalarak kilo vermeyi nasıl başarabiliriz?

Bu noktada besin takviyelerinden aldığımız destek fazlasıyla artmaktadır. Tok kalmayı sağlayan Pysllium. Bu lifler bol su ile alındığında tokluk hissi yaratır. Hatta bununla kalmaz atık maddeleri emer ve bağırsak hareketlerini de düzenler. Yağ emilimini azaltır ve kolestrol kontrolüne destek sağlar. Bunun yanında enerji üretimini artıran Acetyl I-carnıtıne ve bir turunç özü olan citrusaurantıum tavsiye edilmektedir. Her ikisi de yağların yakımını enerjiye çevirir. Ayrıca citrusaurantıum beyinde iştah kontrolünde de etkilidir. Bu noktada tok kalarak gücümüzü korumuş olduk.
 

Kasların korunması noktasında da CLA kullanımı yapılmalıdır. CLA ile zengin beslenme programlarında yağ oranı azalır ve kas yapısı korunur. Bu durumda sağlıklı ve fit bir görünüm oluşmuş olur. Görüldüğü gibi besin takviyeleri ile aç kalmadan kilo vermek oldukça kolay. Life Time bunu sağlayabilecek içerikçe ürünlerle doludur. Gereken her türlü besin takviyesini; vitaminler, mineral vb desteğini Life Time aracılığı ile kendinize kazandırabilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.