x
-%15
La Roche Posay Thermal Water - Termal Su 150 ml

La Roche Posay Thermal Water - Termal Su 150 ml

Daha fazla La Roche Posay ürünü
Barkod: 3605051726014
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
39,90 TL
33,92 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Bu Ürün Kimlere Uygun :
  1. La roche posay termal su tahriş olmuş ve yıpranmış hassas cilt tipleri için tasarlanmıştır.
  2. Etkili içeriğiyle tahrişlerin onarılmasına yardımcı olarak cilde yoğun nem takviyesinde bulunur.
  3. Serinletici etkisi olduğundan gün içerisinde ferahlamak istenilen her an kullanılabilir.
  4. Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için 0312 418 00 45 ve 0532 130 45 22 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.
Marka : La Roche Posay
Ürün Serisi : Cilt Hastalıkları
Boyut : 150 ml
Güncelleme Tarihi : 12.01.2017 - Perşembe
Özet Bilgi : İçeriğinde yer alan minerallerle cildi besleyen La Roche Posay Termal su cildi nemlendirici ve sakinleştirici etkide bulunur. Yıpranan ve tahriş olan cildi ferahlatarak rahatlatır ve tazeler. Yaz aylarınca cilde serinletici etkide bulunan ürün makyaj öncesi ve sonrası tazelenmaya yardımcıdır.
La Roche Posay Termal Suyu
Günümüzde hava kirliliği başta olmak üzere birçok sebepten dolayı cilt kirlenir ve yıpranır. Cildin rahatsız bir hisse kapılmasına sebep olan birçok etken vardır. Alerjiye eğilimli ciltlerde alerji sebebiyle oluşan kaşıntılar, cildin normalden fazla yağ salgılaması, suyunu kaybeden cildiz zamanla kuruması ve bu kurumanın etkisiyle ciltte kaşıntı meydana gelmesi, ciltte sivilce ve akne oluşumu gibi birçok neden cildi rahatsız eder. Bu nedenle günlük yaşantının bazı evrelerinde cilde hassas bir bakım yapılması gerekir.

Örneğin sürekli makyaj yapılan cilt makyaj öncesi ve sonrası yatışmaya ihtiyaç duyar, sivilce oluşan ciltlere hassas ve cildi yormayacak bakımlar yapmak gerekir. Cilde ferahlık ve yatışma sağlamak amacıyla La Roche Posay Termal Suyu üretilmiştir.

La Roche Posay Termal Suyu İçeriği ve Özellikleri

Birden fazla etki ve amaca sahip olan bu ürün içerisinde birbirinden farklı birçok mineral barındırır. Sprey şeklindeki kullanımıyla uygulamayı kolaylaştırır. İçeriğindeki Selenyum sayesinde cilde nemlendirici ve yatıştırıcı bir etki sağlar. Güneş, rüzgâr, makyaj kullanımı gibi sebeplerden dolayı yıpranman ve tahriş olan hassas ciltlerin rahatlamasını sağlar.

Zengin mineral içeriğinin desteğiyle aynı zamanda yaşlanma karşıtı bir görev üstlenir. Güçlendirilmiş formülasyonu cildin rahatlamasını, yumuşamasını ve esnemesini sağlayarak cilt üzerinden antioksidan bir etki yaratır. Toleranssızlık risklerini oldukça aza indirmeye yardımcı olan La Roche Posay Termal Suyu içerdiği mikro dalgacıkların etkisiyle kısa sürede cilde nemlilik sağlar ve cildin kurumasını engellemeye yardımcı olur.
Özellikle sıcakların cildi rahatsız etmeye başladığı yaz aylarında cildi serinletici bir etkiye sahiptir. Makyaj öncesi ve makyaj temizlendikten sonra kullanıma uygun olan bu ürün siyah nokta ve sivilce tedavisinde yardımcı ürün olarak kullanılabilir. Her türlü kaşıntı, yanma hissi ve alerji durumlarında cildi yatıştırmaya yardımcı olur. Ayrıca düzenli olarak kullanıldığı takdirde cildin çevresel faktörlere karşı bir savunma mekanizması oluşturmasını da destekler.

Kullanımı: İhtiyaç duyulduğu zamanlarda sprey yüze sıkılır ve 2-3 dakika beklenir. 

Ürün 150 ml'dir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
HemoClin - HemoClin Jel HemoClin Jel 30,00 TL
HemoClin - HemoClin Sprey HemoClin Sprey 40,00 TL
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.