sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Kuteks

Kuteks marka ismi, sağlık sektörüne giriş yaptığından bu yana yüksek kaliteli tıbbi ürünlerle birlikte anılmaktadır. Kuteks’in yıllık sargı bezi üretim kapasitesi 17 milyon metredir. Sargı bezi, sterilize hidrofil gaz bezi, sterilize gaz kompres, her türlü elastik bandaj, korse, dizlik, ortopedik ürünler, yarabandı ve alçılı sargı bezi gibi çok çeşitli tıbbi ürünler üreterek sektörünün en büyük üreticileri arasına girmiştir. Kaliteli Kuteks ürünleri, dünya çapındaki müşterilerine profesyonel, konusunda uzman ve tecrübeli pazarlama elemanları ile pazarlanmaktadır. Kuteks ürünleri ecza depoları ve itriyat depoları aracılığıyla doğrudan eczanelere, medikaller ile de hastanelere sunulmaktadır. Ayrıca birçok gelişmiş Avrupa ülkesine ve birçok yabancı ülkeye ihraç olunmaktadır.

  • Hidrofil Gaz Kompres
  • Cohesive Bandaj Renkli
  • Cohesive Bandajlar
  • Klasik Yün Korse
  • Krep Elastik Sargı Bezi
  • Hafif Elastik Sargı Bezi
  • Steril Hidrofil Gaz Bezi
  • Klasik Dizlik
  • Hidrofil Sargı Bezi
  • Lastobant

Kuteks A.Ş. kaliteli pamuklarının yetiştirildiği Ege Bölgesinin Menderes ovasında 1984 yılında tıbbi sarf malzeme üretimi alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuş, 2002 yılında Uğur Şirketler Grubu’na dahil olarak grubun sağlık alanındaki başarılı temsilcisi haline gelmiştir. Kuteks ürünlerinin çeşitlenmesi süreci 1986 yılında başlatılmıştır ve bu süreçte kalitede Avrupa standartlarını yakalamak Kuteks’in bir numaralı önceliği olmuştur. Kuteks, bugün gelinen noktada başlangıç vizyonuna erişmiştir ve kendisine yeni hedefler belirleyerek marka yolculuğunu sürdürmektedir. Yapılan yatırımlarla sürekli büyümeye devam eden şirket, 2010 yılında Fortune markası ile pazara yeni medikal ürünler sunmuştur. Fortune markası ürün gamında; dijital dereceler, tansiyon aletleri, yarabantları, yara pedleri, steril şırıngalar, cerrahi maskeler, gebelik testi, ortopedi ürünleri, şeker ölçüm cihazı ve şeker ölçüm stripigibi ürünler mevcuttur. Fortune markası ürün çeşitliğini, değerli müşterilerinden gelen geri bildirimler ve talepler doğrultusunda geliştirmekte, ARGE çalışmalarını modern tesislerinde sürdürülmektedir.

Kuteks, 2012 Ocak ayında doğal kozmetik ürünleri üreten ve Avrupa'da 20 yıllık geçmişi olan Alman kozmetik markası Avalon’un sahibi RadiculaGmbH firmasını satın aldı. Bu satın alma ile 113 patent de Türkiye’ye transfer edilmiştir. 2012 yılında satın alınan RadiculaGmbHnin Almanya Sağlık Bakanlığı’na bağlı BDIH sertifikası ile çalışmasından ötürü üretim titiz ve katı kurallara göre ilerlemektedir. BDIH sertifikası ile üretim yapılan ürünlerde %1 oranında bile kimyasal kabul edilmediği için Daffny Naturcosmetics ürünleri %100 doğal olarak üretmektedir. Kuteks, toplamda 32.498 metrekarelik alan üzerine kurulu bulunan 12.566 metrekarelik iki ayrı binada modern ve hijyenik koşullarda üretim gerçekleştirmektedir. Kuteks’in tüm üretim bölümleri amaca yönelik modern, hijyenik ve günümüze uygun teknoloji ile donatılmıştır. Bu bölümler ilgili yönetmeliklere, direktif ve standartlarına uygun laboratuvar, kalite kontrol bölümleri içermektedir. Kuteks’in "kalite anlayışı” üretim tesislerinde sürekli olarak denetim altında tutulmaktadır.

Kuteks, Fortune markasını kaliteden ödün vermeden titiz araştırmalar sonucunda geliştirmiş, 2010 yılında ithalat başarısı sağlayarak pazara bu marka ile yeni medikal ürünler sunmuştur. Kuteks, tüm bölümlerinde gelişime ve verimliliğe, başarının ve kalitenin sürdürülmesi için bilgiye, eğitime, teknolojiye ve insana önem vererek çalışmalarını ilerletmektedir. Kuteks, modern tesislerinde üretilen yüksek kalitede, çok çeşitli tıbbi ürünler, sektörün ve tüketicinin hizmetine sunulmaktadır.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.