x
Krauterhof Nasır Balsamı 250ml

Krauterhof Nasır Balsamı 250ml

Daha fazla Krauterhof ürünü
Barkod:
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
19,90 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : Krauterhof
Ürün Serisi : Cilt Hastalıkları
Boyut : 250 ml
Güncelleme Tarihi : 06.10.2016 - Perşembe
Özet Bilgi : Nasırlaşan cilde yumuşatıcı etkide bulunan bakım balsamıdır. Sürtünme ve basıncın giderilerek nasırın iyileşmesine katkıda bulunur. Cilt üzerinde tahrişe neden olmaz. Bölgeye masaj yaparak uygulanmalıdır.
Krauterhof Nasır Balsamı 250 ml

Nasırlaşan ciltte etkili bakıma destek olur. Hoş kokulu ürün, yoğun nemlendirici özellik sağlar. Krauterhof Nasır Balsamı 250ml, cilt görünümünü düzenler. Yumuşak ve esnek gelişime katkı sunar. Ürün masaj ile desteklenen bir üründür. İşlevinin artması ve deriye hızla nüfuz etmesi sağlanmalıdır. Yumuşama ve rahatlama hissini etkili biçimde gerçekleştirir. Ürün kullanımı ile ayakların rahatlaması sağlanır. Kalın ve pürüzlü cilt, sert çıkıntılar ve ağrı nasır belirtilerden bazılarıdır. Bu belirtiler ayakta veya yürürken büyük rahatsızlığa neden olabilir. Bu sorunları giderme noktasında etkili bakıma destek olur. Sürtünme ve basıncı ortadan kaldıran ürün nasırın iyileşmesine yardım eder. Cilt ile uyumludur, tahriş ve kızarıklık gibi sorunlara yol açmaz. Güçlü bir kurturucudur.

Krauterhof Nasır Balsamı 250ml Özellikleri:

Nasırlaşan ciltte etkili bakım imkanı sağlar. Yoğun şekilde nemlendirici bakım sağlar. Yumuşak ve esnek gelişim imkanı tanır. Cildin görünümünü düzenler. Krauterhof Nasır Balsamı 250ml, ayakta oluşan sürtünme ve basıncın giderilmesine destek olur. İyileştirici bakım imkanı sağlar. Hoş kokuludur, etkili bakım imkanı sağlar. Nasırı iyileştirici bakım imkanına sahiptir. Nasırın belirtileri kalın, pürüzlü ve sert çıkıntılar olarak belirtilebilir. Bölgeyi kurutur, nasırın iyileşmesine imkan sağlar. Tahriş ve farklı cilt hasarlarına izin vermez.

Ayaklara Etkisi: Kalın ve pürüzlü cilt, sert çıkıntılar ve ağrı nasır belirtilerden bazılarıdır. Bu belirtiler ayakta veya yürürken büyük rahatsızlığa neden olabilir. Bu belirtilerin giderilmesi için etkili bakım imkanı sağlar. Sürtünme ve basınç durumunu ortadan kaldırır. Cilt ile uyumludur, etkili bakım imkanı sunar.

Uygulanan Bölge: Nasırlı bölgelere uygulanır. Dirsek, diz ve topuk bölgesine uygulanır.

Kullanım Şekli: Nasırlaşmış bölgeye (dirsek,diz ve topuk) masaj yaparak düzenli olarak uygulayın.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günlük olarak uygun ölçülerde uygulanır. 250 ml olarak sunulur.

Not: Dahili kullanım için değildir. Göze temastan kaçınınız.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
HemoClin - HemoClin Sprey HemoClin Sprey 40,00 TL
HemoClin - HemoClin Jel HemoClin Jel 30,00 TL
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.