sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Koleston

Saç boyamak özellikle kadınlarda görüntüyü tazelemek ve kısa sürede pozitif yönde değişmek anlamına gelmektedir. Bu değişiklik her zaman en çok tercih edilen yöntem olmuştur. Saç boyanması ve sonrasında sonucu beklemek fazlasıyla heyecanlı sonuçlar doğurur. Saç boyamak ciddi bir iştir. Saçı iyi tanımayı gerektirir. Bunun yanında ihtiyaçları doğru belirlemek de son derece önemlidir. Saç yapısına ve kişisel tercihlere göre uygun olan renk belirlenir ve boyama işlemi gerçekleştirilir. Seçenek derken; amonyaklı, organik, yağ bazlı veya karı kalıcı çeşitlerinden bahsedilir. Hepimiz biliriz ki saçlarımız en önemli aksesuarlardır. Rengi, kesimi tam anlamı ile değiştirici etkiye sahiptir. Duruma bakıldığında kimyasal madde yoğunluğundan dolayı yıpratma, kırma ve doğal olan özünü bozma düşünceleri saçı boyama fikrinden vazgeçirebilir. Ancak saçlarımızı boyamak da istiyorsak içeriklerine bakarak tercih yapmamız gerekir. Tamamen tüketicilerin saç sağlığını düşünen renk kalıcılığı olan ve saçları kırıp yıpratmayan doğal boyalarla saçları boyamak oldukça mümkündür. Organik saç boyaları ile bunu gerçekleştirmek fazlasıyla kolaydır.

Koleston boya içerikleri saç yapısını koruyan ve tamamen bakımını gerçekleştiren bileşenler içermektedir. Boyama sırasında güneş, perma, saç bakım kremleri ve saçınıza daha önce uyguladığınız boyalar yapılan boyama işlemi sonrasında sonucu ve süreyi etkileyeceği için saç tutam testi uygulanmalıdır. Her zaman uygulanan boya yapılan test sonucunda belirlenen sürece bekletilir. Hiçbir zaman etkisini göstermeden önce boya temizlenmez. Aksi durumda saçta beklenmeyen bölgesel renk farklılıkları olur. Boyanın saça ve yüze ve de enseye bulaşması istenmiyorsa kulak çevresine, saçlara ve yüzle birleştiği bölgelere vazelin sürülebilir. Vazelin hava geçirmeyeceği için boyanın deride leke bırakması söz konusu olmaz. Saçlar uzun ya da kalın telli ise seçilmiş renk tonundan iki kutu kullanmakta yarar vardır. Her saç telinin boyayı emmesi ve saçı tamamen homojen olarak boyaması, canlı bir renk için önemlidir. Saç boyandıktan sonra elde edilen renk uzun süre kullanılabilir. Havuza girdikten sonra saçlar mutlaka durulanmalıdır. Klor ve deniz tuzunun saçta uzun süre kalması renk parlaklığını yitirmeye neden olabilir.

Boyalı saçlar için kullanılan şampuanlar, saç rengini daha yumuşak ve doğal gösterir. Sıradan şampuanlar saç boyasını açabilir ve doğal nemi kaybettirebilir. Düzenli olarak iki haftada bir boyanmış saçın nemi ve parlaklığı yeniden kazanması için bakım yapılır.  Saç boyandıktan sonra pH değeri düşük saç kremi kullanılması saçı korur ve doğal yumuşaklığı, parlaklığı sağlar. Saçlar uzadıkça renk aktifleştirici kullanılabilir ve saçın doğal rengi boyalı kısma uygun şekilde renklendirilebilir. Şampuanlama sonrası saç her zaman kurulanmamalıdır. Ovalanarak sarılmaz, saç kurutma makinesi ile şiddetle kurulanmaz. Bu durum saçın nem kaybetmesine ve donuk görünmesine yol açar. Saç ıslakken taranmamalı ve saçlar geniş dişli tarakla uçlardan saç diplerine doğru taranmalıdır. Koleston ile saç boyamak oldukça avantajlı. Sizde gerçekten tam bir bakım isterseniz doğru markanın boyasını tercih edebilirsiniz.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.