sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Kinerase

Kinerase, cilt sorunları ve yaşlanma belirtilerine karşı klinik araştırmalarla kanıtlanmış bilimsel formüllergeliştiren, doğalbazlı ve yenilikçi cilt bakım ürünleri sunan, dünyanın saygın dermokozmetik firmalarındandır. Kinerase Cilt Bakım Ürünleri, cilde güçlü etkisini doğal bir yumuşaklık ile gösterir. Kinerase ürünlerinin biyoteknik formülasyonu Kinetin maddesi ile desteklenmektedir. Kinetin, doğanın bilimle buluşması sonucu elde edilen mucizevi bir bitki bazlı antioksidandır. Bilim insanları bu bitkisel maddenin yaprakların solmasını ve ölmesini engellediğini keşfetmişlerdir. Kinetin maddesini temel alarak bu etkiyi cilde taşıyan ürünler geliştirmişlerdir. Kinetin, cilde uygulandığında görünür cilt kırışıklıklarında klinik olarak kanıtlanmış bir azalma sağlanmaktadır. Sonuç gençlik ışıltısını yansıtan, sağlıklı bir cilttir.

Kinerase Cilt Bakım Ürünleri’nin içerdiği Kinetin derinin alt tabakalarındaki hücrelerin içine dek nüfuz eder ve cildin pürüzsüz, ışıltılı bir görünüm kazanmasını sağlar. Bilimin sunduğu bu tazeleyici cilt bakım ürünleri sayesinde cildinizin gençlik ışıltısını ve güzelliğini ortaya çıkaracaksınız. Kinerase Cilt Bakım Ürünleri, Kinetin dışında kaliteli doğal yağlar ve özler de içermektedir. Zengin içeriğindeki önemli aktif maddeler sayesinde her ürün üst kalitede sonuçlar vermektedir. Kinetin’in en öne çıkan özelliği bitki bazlı ve son derece kuvvetli bir antioksidan olmasıdır. Yaprakların solmasını engelleyen bu doğal maddenin cilde etkilerini ortaya çıkaran Kinerase ürünleri sayesinde derinlemesine bir cilt bakımı yapmak mümkündür. Böylece pürüzsüz ve ışığı yansıtan bir cilt görünümü elde etmek mümkün olmaktadır. Kinetin’in en önemli özelliği cilde kuvvetli etkisine rağmen hiçbir tahriş ve kızarıklığa yol açmamasıdır. Cilde doğal bir yumuşakla etki eden antioksidanlar cildin kızarıklık görünümünü gidererek, homojen cilt görünümü sağlayıcı etkiye sahiptir.

Kinerase, ürünlerinde yüksek seviyede Kinetin kullanma hakkına sahip tek markadır. Kinerase’a özgü bu Kinetin oranı, Kinerase ürünlerini eşsiz şekilde etkili kılmaktadır. Kinerase’ınyaşlanma etkilerini giderici kuvvetli etkisi en hassas ciltler için dahi uygundur. Kinerase, Kinetin içerikli formülü ile cilt problemlerine karşı ödüller kazanmış bir markadır ve dünyada milyonlar tarafından tercih edilmektedir. Klinik çalışmalar göstermiştir ki Kinerase ürünleri 12 haftalık düzenli uygulama sonucunda, ciltteki kırışık görünümü üzerinde gözle görülür bir azalma meydana getirir ve yaşlanma sürecini tersine çevirmekte yardımcı olur. Cilde pürüzsüzlük kazandırarak, lekelere, kırışıklıklara ve güneş gibi yıpratıcı çevresel faktörlere maruz kalan cildi korur, yeniden yapılandırılmasını destekler. Kinerase, tüm cilt tiplerine uygun çözümler sunmaktadır. Derinlemesine etki gösteren aktif maddeleri cildin nem tutma kapasitesini dengelemektedir.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.