x
Keramine H Saç Dökülmesini Önleyici Serum ve Şampuan Seti

Keramine H Saç Dökülmesini Önleyici Serum ve Şampuan Seti

Daha fazla Keramine ürünü
Barkod: 8019971037108
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
149,00 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : Keramine
Ürün Serisi : Şampuanlar
Boyut : 300 ml+ 12x6ml
Güncelleme Tarihi : 31.01.2017 - Salı
Özet Bilgi : Bileşenlerinde yer alan kapilarine sayesinde saçların gelişmesine yardımcı olan bakım kiti saç köklerini ve tellerini güçlendirerek kopma ve kırılmalara karşı bakım gerçekleştirerek saç dökülmesinin önüne geçer. Saçların daha sağlıklı ve parlak görünmesine yardımcı olurken bir yandan da uzamaya destek olur. Setin içinde bir adet şampuan ve 12 adet serum bulunmaktadır.

Keramine H Saç Dökülmesini Önleyici Serum ve Şampuan Seti
 Saç dökülmesi sorunları için;
Keramine H saç dökülmesini önleyici serum Kapilarine içermektedir. Bu etkin buluş 4 bitkinin sinerjik etkisiyle sizlere sunulmaktadır : African Kigelia, Clary, Cinnamon, Ginkgo Biloba.
 Kapilarine, saçın doğal büyüme ve gelişme ortamını düzenleyerek, yağ salgılarını dengeleyerek ve kafa derisindeki kılcal damarlarda kan dolaşımı sirkülasyonunu uyararak güçlü etkisini göstermektedir. Böylece saçın; fizyolojik olarak canlanma, büyüme ve güçlenme, aynı zamanda yumuşak ve ışıltılı bir forma girmesine yardımcı olmaktadır.
Bu aktif bileşenlerin etkilerini kuvvetlendirmek üzere ayrıca Nettle ve Red Pepper bitki özleri kullanılmaktadır. Nettle ekstresi saçdaki minarel kaybını giderici ve arındırıcı, Red Pepper extresi ise güçlendirici ve kafa derisinde ki kılcal damarlarda kan dolaşımını uyarıcı etkilere sahiptir.
Patentli Formüldür.
Ürün Klinik testlerden geçmiştir.Harici kullanım içindir.
Bu ürün saç dökülmesi sorunlarında kullanılan kozmetik bir üründür.
1 Kutu 12 adet * 6 ml serum içerir.
 
Nasıl kullanılmalı :
Özel başlığı kullanarak serumu kırınız. Özel aparatı kullanarak şampuanla yıkanmış, havluyla kurulanmış temiz saça ve kafa derisine parmak uçlarınızla masaj yaparak eşit oranlarda uygulayınız. Durulamadan öylece bırakınız. Saçınızı tarayarak, doğal şekilde kurumasını sağlayınız.
Bu ürünü Keramine H saç dökülmesini önleyici şampuan ile birlikte kullanmanız önerilir.
Güçlü bir etki için :
1. Ay haftada 3 serum uygulayınız.Bunu devam eden 6 hafta boyunca haftada 2 serum uygulayınız.
Devam Kürü: En az 1 ay boyunca haftada 1 serum kullanabilirsiniz.
Böylelikle  1 Set 1 Ay Süre Kullanılacaktır. 2. Set 45 Gün Süre Uygulanacaktır. 3.Set 3 Aylık Kullanım İçin Yeterli Dozu İçermektedir.
Keramine H saçı yağlandırmaz. Çocuklardan uzak tutunuz. .Ateşe ve sıcağa maruz bırakmayınız. Ürünü kullandıktan sonra çevreye saçmayınız.
Keramine H saç dökülmesini önlemeye yardımcı şampuan, Vitamin PP içerikli olup, saçı ve kafa derisini nazikçe temizler, canlandırıcı etki sağlayarak güçlendirir. Aynı zamanda kafa derisini, saç dökülmesini önlemeye yardımcı seruma hazırlar. Bu ürün sık kullanım için uygundur. En iyi sonucu elde etmek için Keramine H saç dökülmesini önleyici serumla birlikte kullanınız.
 
Nasıl Kullanılmalı :
 
Islak saça ve kafa derisine yumuşak masaj uygulayarak köpürtünüz. Bir kaç dakika bekledikten sonra iyice durulayınız. İhtiyaç halinde bu işlemi ikinci kez tekrarlayabilirsiniz. Köpük gözünüze temas ederse hemen suyla yıkayınız. Kullanımdan sonra şişenin kapağını kapatarak, oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Harici Kullanım İçindir.
 Ürün klinik testlerden geçmiştir. Bu ürün saç dökülmesi sorunlarında kullanılan kozmetik bir üründür. Ambalaj 300 ml Şampuan İçermektedir.
 Saç dökülmesi erkek ve bayanlarda görülen olağan bir süreçtir. Hem erkeklerde hem bayanlarda saç dökülmesinin ana nedeni genetik yatkınlıktır. Bununla beraber saç dökülmesine neden olan diğer etkenleride şöyle tanımlayabiliriz: hormonal bozukluklar, bilinçsiz kozmetik kullanımı, yanlış saç bakım yöntemleri, hamilelik, menopoz, stres ve tükenmişlik durumu, ateşli hastalıklar, kansızlık, mevsimsel dökülmeler, beslenme bozuklukları, ağır ve sık tekrarlanan diyet rejimleri, alkol bağımlılığı ve sigara tiryakiliği, saç ve saçlı derideki mantar, egzama, saçkıran gibi hastalıklar, troid bezi hastalıkları gibi sebeplerden dolayı saç köklerinde meydana gelen tahribatlar, saç tellerinde incelmeye, saçların dökülmesine ve en sonunda da saç köklerini yok ederek kelliğe neden olur.
 

 
 
 
  
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.