sadsad x
asdasd

Kaş ve Kirpik Ürünleri

Sıralama seçin
Kargo
Bedava
185,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
385,00 TL
308,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
240,00 TL
192,00 TL
Kargo
Bedava
%10
Kargo
Bedava
%10
169,00 TL
152,10 TL
Kargo
Bedava
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Kaş ve Kirpik Ürünleri

Kaşlar ve kirpikler yüzün genel görüntüsünü doğrudan etkiler. Yüze ifade vermek, mimikleri belirginleştirmek ve bakışlara anlam katmak için kaş-kirpik düzenlemesinin doğru yapılması gerekir. Kaşların ve kirpiklerin belirgin şekilde sıklaşması için özel bakım ürünleri üretilmektedir. Bu ürünler düzenli olarak kullanıldığında kısa sürede kaş ve kirpiklerde belirgin şekilde değişiklikler meydana gelecektir. Kaş ve kirpik ürünleri bakımın yanı sıra şekil verme ve daha güzel bir görünüm için de kullanılabilir.

Tıpkı saçlarda olduğu gibi kaş ve kirpiklerde de yer yer dökülmeler meydana gelebilir. Bu dökülmeler zaman içinde kaşların ve kirpiklerin seyrekleşmesine ve şekil almamasına neden olabilir. Aminogenesis Lash Genesis Kaş Kirpik Bakımı dökülme yaşanan kaş-kirpiklerin eski haline dönmesine yardımcı olur. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kaş dipleri ve kirpik diplerine uygulanan bu ürün, düzenli kullanım ile kısa sürede etkili sonuç vermektedir. Yine benzer şekilde dökülme yaşanan kaş-kirpikler için Incia Natural Kaş ve Kirpik Serumu de önerilebilir. Dökülme yaşanan köklerin güçlenmesi ve eskisi gibi sıklaşması için kullanılabilir. İçeriğindeki argan yağı, tatlı badem yağı, susam yağı, kayısı çekirdeği ve E vitamini köklerin beslenmesine yardımcı olacaktır. Gürleşmeye başlayan kaşlara şekil vermek için zaman zaman ekstra ürünlere ihtiyaç duyulabilir. Kaş belirginleştirici olarak bilinen bu ürünlere örnek olarak Physicians Formula Feather Kaş belirginleştirici & Highlighter Duo önerebiliriz. Seyrekleşen kaşların aralarını doldurmak için kullanılan bu ürünü, makyaj temizleme ürünleri ile ciltten arındırmak mümkün. Kaşlar gibi seyrekleşen kirpikler için de ekstra ürün kullanılması gerekebilir. Kaş ve kirpiklerin daha dolgun, daha belirgin olması için özel fırçası ile sürülen Filorga Optim Eyes Lashes and Brows ürünü de tercih edilebilir. Temiz ve kuru kaş ile kirpiklere kökten uca sürülüp uygulanan bu ürünü makyaj öncesinde de kullanabilir, kirpiklerinizi belirginleştirebilirsiniz.

Daha belirgin bakışlar için kaş ve kirpik ürünleri düzenli olarak kullanılarak bakım yapılabilir. Makyaj öncesinde ya da uyku öncesinde uygulanması daha ideal olan bu ürünlerin mutlaka temiz ve kuru kirpik ile kaşlara uygulanması gerekir. Aksi halde ürünlerden istenilen sonuç alınamayabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı