sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
%30
Kargo
Bedava
%30
589,00 TL
412,30 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
539,00 TL
377,30 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
539,00 TL
377,30 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
239,00 TL
167,30 TL
Kargo
Bedava
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Institut Esthederm Cyclo System Serisi

Institut Esthederm, sağlık, estetik ve güzellik anlayışını bir arada ele alan bir markadır. Cildiniz için en iyisini gerçekleştirmenize destek verir. Alanında uzman kişilerle birlikte çalışan marka, cildinizi iyileştirmenin yolunun cildinizi eğitmekten geçtiğini düşünmektedir. Bunun nedeni cildin içinde bulunduğu çevreye göre tepkime vermesidir. Cildi bulunduğu çevreye adapte etmeyi hedefleyerek cildin en sağlıklı görünümü elde etmesine yardım eder. Uzmanlarıyla birlikte geliştirdiği patentleri cilt yüzeyinde oldukça etkilidir. 1999 yılında Cellular Water adını verdikleri bir bileşen ile cilt hücrelerinde bulunan suyun kopyasını elde etmeyi başarmışlardır. Bu sayede cilde hücrelerinde zaten var olan suyu yükleyerek cildin iyileşmesine destek verir. . Tüm Institut Esthederm ürünlerinin formülünde Cellular Water yani Hücresel Su kullanılmaktadır. Bir diğer dikkat çeken patentleri ise E.V.E adını verdikleri hücresel beslenmedir. 15 yıldan uzun süre yapılan araştırmalar sonucunda bulunan bu patent, uluslararası çapta kabul edilmiştir. Cilt hücrelerinde bulunan temel hayati bileşenleri içeren bu formül cildi canlandırarak cildin kuvvetlenmesine yardım eder. Bu dikkat çeken patentler ve formüllerindeki güçlü bileşenler ile marka, sektörde oldukça iyi bir konuma ulaşmayı başarmıştır.
Institut Esthederm, kırışıklık bakımından leke bakımına nemlendiriciden güneş korumasına kadar birçok kategoride ürün geliştirmektedir. Institut Esthederm Cyclo System, 30 yaş üstü kadınların kullanımı için geliştirilmiş olan yaşlanma belirtilerine karşı cildi korumaya yardım eden bir seridir. İnce çizgi ve kırışıklık gibi sorunların giderilmesine yardım eder. Cildin daha sıkı ve dinamik bir görünüm yakalaması için destek olur. Cildin sağlıklı ışıltısını yeniden kazanması için çabalar.
Cyclo System Youth Concentrate serinin dikkat çeken ürünlerinden biri olup 21 günlük yoğun yeniden yapılandırıcı bakımdır. Cildi yeniden yapılandırarak cildin güçlenmesine destek verir. Sıkılaştırıcı etkisi ile 21 günlük düzenli kullanımda daha genç bir görünüm yakalamanız için yardım eder. İnce çizgi ve kırışıklık gibi görünümlerin azaltılmasına destek olur. Institut Esthederm Cyclo System Youth Cream Face And Neck; olgun cilt tipleri için geliştirilmiş bir günlük nemlendirici bakımıdır. Cildinde yaşlanma belirtileri gözlenen kişilerin kullanımına uygundur. Cildi nemlendirmenin yanı sıra cildin sıkılaşmasına destek verir. İnci tozları ile cildin ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardım eder. Cildi rahatlatır, dinlendirir ve günden güne daha iyi bir görünüm kazanmanız için çabalar. Institut Esthederm Cyclo System Eye Contour Youth Cream; serinin göz çevresi bakımı için geliştirilen ürünüdür. Yaşlanma belirtileri sıklıkla ilk önce göz çevresinde meydana gelmeye başlar. Göz çevresinde oluşan bu belirtilerin giderilmesine ve bölgenin dinamik bir görünüm yakalamasına destek verir. Gözaltlarında oluşan mor görünümdeki halkaların giderilmesine, kırışıklıkların azaltılmasına ve bölgenin ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardım eder.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı