x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi

Sırala:
İmedeen
Sırala:

İmedeen

Imedeen D.O için komple bakım markası desek çokta abartmış olmayız. Marka ürünleriyle cildin ihtiyacı olan tüm bakımı birden uyguluyor. Cilt, yaşam koşullarıyla savaşır durur. Bu nedenle fazlasıyla desteğe ihtiyaç duyar. Bu desteği bizler dışarıdan sağlamak zorundayız çoğu zaman. Bunu da doğru markaların doğru ürünleriyle yapabiliriz.
 
Imedeen D.O bu markalardan biri. Markanın ürün anlayışı tam bir bakımı gerçekleştirmek için dizayn edilmiş. Cildin güzel görünmesini sağlayarak, ince çizgi ve kırışıklıklar gibi erken yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmaya yönelik olarak geliştirdiği formülü markayı arananlar arasına sokuyor.
 
Imedeen D.O, tablet formunda bir cilt bakımını sizlere sunmakta. Sağlıklı güzel bir cilt için tercih edebileceğiniz tablet formunda bir bakım kompleksidir. Tabletler klasik ürünlerin ulaşamadığı derinliklere kadar nüfuz ederek cildin yapısını, görünümünü, dokusunu iyileştirmeye yardımcı oluyor. İçeriğindeki bileşenlerle cilt yapısını koruyarak kaliteyi arttırıyor, nem dengesini sağlıyor ve güçlendiriyor. Cilde parlaklık ve canlılık kazandırıyor.
 
Cildin doğal dengesini koruyan marka, ürün içeriğindeki bileşenleriyle yaşlanmaya, kırışıklıklara, cilt deformasyonlarına karşı geliştirilmiştir. Formülü ile çinko ve C vitamini bileşeniyle cilt sağlığını korumaktadır. Anti-aging özelliği ile cildimizi her zaman genç gösterecektir. Imedeen D.O; doğal yaşlanma sürecinde geciktirici özelliği ile; kırışıklıkları, ince çizgileri önleyebiliyor. Tabletleri kullanmak doğru bir bakım yapmakla eş değer. Yaşam koşulları diyoruz, zor diyoruz ve yıpratıcı diyoruz.
 
Cilt doğal olarak bu savaşta yıpranıyor. Stres, hava, beslenme bozukluğu, hormonal bozukluklar gibi sorunlar cildi fazlasıyla etkiliyor. Doğal yaşlanma sürecini de hızlandırıyor tabiki. Bunun yanında bakım yapılmaması gibi bir durum söz konusu olamaz haliyle. Sonuçta cilt sağlığı, canlılık ve görünümden bahsediyoruz. Bunun da ciddi etkileri var. Cildimiz canlı ve iyi göründüğünde, sağlıklı olduğunda bizde psikolojik olarak olumlu bir ruh haline bürünür ve daha da canlı bir cilt için hem içerden hem dışardan hazırlık yaparız. Cildimiz için dışardan yaptığımız en büyük iyilik doğru ürünlerle cildimizi ödüllendirmektir. Bunu bize önerilen Imedeen D.O ile komple bakım sağlayabiliriz.
 
Kısacası; Sağlık diyoruz ve bunun öneminden bahsediyoruz. Yaş ilerlemeden önce alınması gereken bir dizi önlem vardır. Beslenme düzenini doğru oluşturmak, sağlık taramaları yaptırmak, kendimize iyi bakmak, stresten uzak kalmaya çalışmak ve cilt bakımımızı doğru ürünlerle düzenli olarak gerçekleştirmek bu süreci oluşturur ve tamamlar. Kullanılan ürünler fazlasıyla önemlidir. Size önerilen
 
Imedeen D.O ile komple bakım sağlayarak istediğiniz cilde kavuşabilirsiniz. Ayrıca ürün içerisindeki C vitamininin cilt bakımındaki koruma özelliği tartışılmaz. Ürünün içerisindeki vitamin cilt parlaklığını sağlar, canlılık verir. Antioksidan etkisiyle cildi korumaya alır. Savunma geliştirerek olumsuzluklardan korur. Nem dengesini sağlar. Cildi ferahlatır. Tüm cilt tiplerinde kullanılabilir. Doğal olması ile sağlıklı bir bakım gerçekleştirir. Her yaşa hitap eden marka, 30’lu yaşlarda nemli ve parlak bir cilt için, 40’lı yaşlarda ince çizgi ve kırışıklıklar için, 50’li yaşlarda menapozun ciltteki etkilerini azaltmak için kullanılır. Imedeen, cildiniz için daha iyisini yapmanızı sağlar.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.