x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Hyalix
Sırala:

Hyalix

Diz ve eklem ağrıları genellikle diz bölgesinin zorlanmasından veya aniden incinmesinden kaynaklanmaktadır. Diz ağrısı çoğu zaman uzmanlarca tedavi edilmesi gereken bir durum olarak karşılanır. Bilindiği gibi diz eklemi vücudun ağırlığını taşır ve koşma, zıplama sırasında ekstra çaba harcandığından hasara uğrama riski de artar. Bu nedenle normalin üzerinde kilo sahibi olan insanlarda diz ağrısı görülme ihtimali son derece fazladır. Diz bölgesinde görülen ağrılar kireçlenme kaynaklı da olabilmektdir. Diz sorunlarını doğal yolla çözmek için yine doktor kontrolünde ve tavsiyesi ile kullanılabilecek olan ürün olan Hyalix, genellikle bir çok nedene bağlı olarak ortaya çıka diz sorunlarını yatıştırıcı bakım sağlar. Diz bölgesinde ortaya çıkan zorlama; diin fazla kullanımı ve alışık olunmadan zorlanması nedeni ile ortaya çıkar. Diz dokularının gerilmesine izin vermez ve zorlama ağrısı çekildiğinde geçici olduğunu bilmek, doğal ürünlerde desteklemek işe yarar.

Bunun yanında diz bölgesinde ortaya çıkan burkulma ya da incinme gibi sorunlara yönelik olarak da Hyalix kullanılabilir. Menisküs; diz bölgesinde üst e alt bacak kemiklerinin arkasında bulunan lastiksi dokudur. Bu doku amortisör gibi hareket etmektedir. Yaşın ilerlemesi ile menisküs yıpranabilir ve orta yaş, üzeri kişilerde görülen diz ağrısının nedeni olarak da menisküs gösterilebilir. Diz eklemindeki ani bükülme, şişme ve kilitlenme sonrası zarar görmüş eklemin rahatlaması için Hyalix tercih edilebilir.

Osteoartrit; özellikle yaşlı kişilerde diz ağrısını önleme son derece sıkıntılı olabilir. Diz ekleminin koruyucusu olan kıkırdağın ve çevresinin hasar görmesi nedeni ile şişlikle oluşabilir. Bu noktada koruma ve yatıştırma amaçlı olarak Hyalix önerilmektedir. Kesinlikle ilaç olmayan bu doğal ürün doktorların tavsiyesi ile kullanılmaktadır.
Tendon İltihabı gibi durumlarda; diz kapağının kemiğe bağlanan kısmında tendon zorlanması, zedelenmesi gibi sorunlar baş göstermektedir. Bu tür sorunlara yönelik olarak Hyalix kullanılabilir. Dizdeki şişlik, kızarıklık ve sıcaklığı giderici bakıma imkan tanır.

Dizde ön kısımda hissedilen ağrıyı gidermek için de kullanılan Hyalix, tekrarlanan hareketlerin neden olduğu sıvı birikmesi gibi sorunların çözümüne yönelik olarak da kullanılabilir. Bağ ve tendon yırtılmalarında eklemlerin ve kemiklerin sorunlarını çözme, rahatlama sağlamayı destekler. Ağrıları yatıştırıcı özellikli Hyalix, rahatlatıcı etkiye sahiptir. Diz ekleminde önemli hasarlara neden olan yaralanmaları giderici etki sunar. Eklem içi kanamaları önler, sıcaklık, şişme ve sertlik gibi sorunların çözümüne destek olur. Diz kapağı altındaki şişlikleri dindirir. Spor nedeni ile hasar gören diz bölgesinin yatışmasına destek olur.

Koruyucu ve sağlıklı bakıma imkan tanır. Genel olarak Hyalix, diz ve eklem bölgesinde gelişen komplikasyonların yaatışmasına ve hafiflemesine destek olan doğal ve ilaç olmayan yatıştırıcı bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Son derece koruyucu içeriğe sahiptir ve maksimum bakım imkanını destekler. 

Hyalix ile diz eklemleri rahatlar, ağrı ve şişliklerin giderilmesi sağlanabilir. Ürün; doktor tavsiyesi ile günde iki tablet yemek öncesi veya sonrası kullanılabilir.

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.